SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

23 polskie startupy z 18 mln zł dotacji, większość dostanie po ok. 800 tys. zł (lista)

W 12 konkursie realizowanym przez PARP w ramach programu 1.1.2 POPW „Rozwój startupów w Polsce Wschodniej” 23 polskie firmy otrzymały w sumie 18 mln złotych wsparcia na realizowane przez siebie projekty. Wszystkim wyłonionym w konkursie startupom przyznano wnioskowane przez nie kwoty.

Article

W 12. edycji konkursu będącego częścią programu realizowanego przez PARP wystartowało w sumie 188 polskich startupów. Spośród tych kandydatur wyłoniono 23 firmy, które otrzymają wsparcie realizowanych przez nie projektów.

Wśród zakwalifikowanych do bezzwrotnego finansowania są projektów bardzo różne koncepcje, m.in. wkładki ceramiczne do tłoczenia makaronu, inteligentny system wspomagania użytkowników w efektywnym wykorzystaniu energii elektrycznej, chłodząco-grzejący termo blok laboratoryjny BeCool czy Irpark – automatyczny parking rowerowy.

Wszystkie startupy które znalazły się w finale konkursu otrzymają kwoty o które wnioskowały składając swoje kandydatury. W większości wypadków oznacza to ok. 800 tys. zł.

Dotychczas we wszystkich edycjach konkursu wsparcie uzyskało 66 startupowych projektów na łączną kwotę przekraczającą 51 mln zł.

Poniżej pełna lista startupów i ich projektów wyłonionych w 12. konkursie PARP.

Dołącz do dyskusji: 23 polskie startupy z 18 mln zł dotacji, większość dostanie po ok. 800 tys. zł (lista)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Knorr
Im lepiej się umie rozpisać biznesplan, tym większe szanse na dotacje, tak naprawdę. We Wrocławiu, to kancelaria Iwo Klisz i wspólnicy podobno się tym zajmuje, ale pewnie w każdym mieście jest jakiś specjalista.
odpowiedź