SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

27. edycja „Reklamy Dzieciom” w Telewizji Polskiej

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w TVP1, po głównym wydaniu „Wiadomości”, zostanie wyemitowany specjalny blok reklamowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom. To już 27. edycja charytatywnej akcji.

Article

Dochód z tegorocznej „Reklamy Dzieciom” w całości podzielony zostanie między instytucje i organizacje, które złożą prawidłowo wypełniony wniosek w TVP do 31 grudnia br. i które do akcji zakwalifikuje komisja ds. darowizn TVP.

Sprzedaż czasu reklamowego w charytatywnym bloku, który zostanie wyemitowany 25 grudnia w TVP1 po głównym wydaniu „Wiadomości, prowadzi Biuro Reklamy TVP.

Podczas dotychczasowych edycji akcji dzięki hojności reklamodawców zebrano ponad 27 mln złotych. Pieniądze z zeszłorocznej edycji „Reklamy Dzieciom” zostały przeznaczone na: wyposażenie sal rehabilitacyjno-terapeutycznych, realizację programów terapeutycznych, sprzęt umożliwiający przeprowadzenie terapii EEG Biofeedback, doposażenie i rozszerzenie oferty edukacyjnej świetlic socjoterapeutycznych, organizację kolonii, wycieczek i turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 27. edycja „Reklamy Dzieciom” w Telewizji Polskiej

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Seba
A czy to zawsze nie było przed Wiadomościami?
2 4
odpowiedź
User
lk
A czy to zawsze nie było przed Wiadomościami?
Jeszcze kilka lat temu było w Wigilię przed Wiadomościami i był to jedyny w tym dniu blok reklamowy w TVP na głownych antenach przynajmniej ,ale pod koniec bodajże rządów PO-PSL czy też na początku rządów PIS zrezygnowano z tej koncepcji ,która bardzo mi się osobiście podobała. Z tego co pamiętam uzasadniano to małymi wpływami z abonamentu RTV. Według mnie powinno się do tego wrócić.;) Takie jest moje zdanie.;)
2 0
odpowiedź