SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

3 zł miesięcznie za roczną ważność konta w T-Mobile i Heyah

Od 19 marca PTC, operator T-Mobile na kartę oraz Heyah, wprowadza nowe warunki promocji przedłużającej ważność konta. Nowe zasady rocznej ważności konta w PTC mają pozwolić na łączenie jej z wszystkimi promocjami i ofertami dostępnymi dla klientów usług na kartę.

Od wtorku, 19 lutego PTC wprowadza zmiany dla wszystkich klientów T-Mobile na kartę oraz Heyah korzystających z promocji „Rok ważności konta po każdej rozmowie”. Usługa polega na przedłużaniu ważności konta na rok po wykonaniu lub odebraniu połączenia, wysłaniu lub odebraniu wiadomości tekstowej albo multimedialnej oraz połączeniu z internetem i teraz będzie można ją łączyć z wszystkimi promocjami i usługami dostępnymi w T-Mobile na kartę i Heyah. Promocję „Rok ważności konta po każdej rozmowie” będzie można łączyć z usługami, m.in., „Prezentobranie”, „2x Więcej na konto” czy „Pakiet 60 minut do wszystkich sieci”.

- W związku z tymi zmianami PTC wprowadza opłatę za korzystanie z usługi „Rok ważności konta po każdej rozmowie” w wysokości 3 złotych miesięcznie. Koszt aktywowania usługi dla nowych użytkowników będzie wynosił 5 złotych wraz z wliczonym w tę cenę abonamentem za pierwszy miesiąc. Dotychczasowi klienci będą mogli kontynuować korzystanie z usługi na nowych zasadach bez ponoszenia kosztów opłaty aktywacyjnej - podano w komunikacie.

Wyłączenie usługi „Rok ważności konta po każdej rozmowie”, zgodnie z nowymi zasadami, nie powoduje skrócenia terminu ważności konta.

Usługę „Rok ważności konta po każdej rozmowie” można aktywować wysyłając SMS-a o treści Tak na numer 568 w Heyah oraz 668 w T-Mobile na kartę. Aktywną usługę będzie można wyłączyć w dowolnym momencie wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści NIE na numer 568 dla Heyah i 668 w T-Mobile na kartę, Ekspresowym kodem, w internetowym serwisie lub kontaktując się bezpośrednio z odpowiednim biurem obsługi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 3 zł miesięcznie za roczną ważność konta w T-Mobile i Heyah

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Unix
Mnie to i tak nie obchodzi, ładuje co miesiąc po 30 zł by mieć pakiet 1000 SMS za 1 zł do wszystkich, i nielimitowane, darmowe połączenia i SMS do Heyah.
odpowiedź
User
fing
Dość, jak tylko wyczerpię konto, zmieniam raz na zawsze sieć. Po prawie 10 latach dziękuję tej sieci, coraz gorsze promocje, nowe opłaty itp.
odpowiedź
User
Jacek
Lenin, opłaty za sprawdzenie konta, kretyńskie promocje i teraz opłaty za roczną ważność, spadam z tej firmy.
odpowiedź