SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

370 Studio i agencja Od kuchni łączą siły

Studio projektowe 370 Studio Concept & Design oraz warszawska agencja kreatywna Od kuchni podjęły współpracę. W ramach wspólnych działań będą realizować projekty z zakresu projektowania wnętrz lokali, a także obsługi marketingowej i komunikacyjnej marek z sektora food, HoReCa oraz lifestyle.

Article

Interdyscyplinarne studio projektowe 370 Studio Concept & Design to zespół architektów i specjalistów z różnych dziedzin, którzy tworzą koncepty oraz projekty wnętrz lokali gastronomicznych, foodhalli oraz hoteli. Twórcami i współwłaścicielami biura są: Katarzyna Westrych-Pavy, Anna Śliwka i Michał Miszkurka.

- Gdy poznaliśmy agencję kreatywną Od kuchni  od razu wiedzieliśmy, że będzie właściwym Partnerem do budowania jeszcze bardziej kompleksowej, profesjonalnej i wielowymiarowej usługi -  podkreślają twórcy studia. W gronie klientów studia znalazły się marki i lokale, takie jak: Empik, Muzeum Warszawy, Aioli, North Fish, Kompania Piwowarska, Grupa Warszawa, GCH Hotel Group, HB Reavis czy RL9.

Agencja kreatywna Od kuchni to z kolei zespół specjalistów związanych z komunikacją wizualną, marketingiem, social mediami, fotografią i PR-em. Na czele agencji stoi Magdalena Malutko. Agencja realizuje obsługę komunikacyjną marek z branży food, HoReCa oraz lifestyle na każdym etapie ich rozwoju.

Firma ma na koncie współpracę z markami Biedronka, restauracja Epoka i Wi-Taj, Deli Catering, Planty, producent słodyczy reklamowych Slodkie, dystrybutor win TIM S.A. czy Warszawski Festiwal Kulinarny.

370 Studio i Od kuchni

Współpraca studia projektowego 370 Studio oraz agencji Od kuchni opiera się na realizacji wielopłaszczyznowych projektów, które będą łączyć ze sobą elementy designu, komunikacji wizualnej, marketingu oraz brandingu.

Dzięki doświadczeniu obu firm projekt, wdrożenie i obsługa nowych lub istniejących już marek z sektora food, HoReCa czy lifestyle będą odbywały się w sposób spójny i bez podwykonawców. Studio projektowe odpowiedzialne będzie za projekty wnętrz tworzonych przestrzeni, a agencja kreatywna zajmie się tworzeniem strategii, a także komunikacją w social mediach, działaniami PR, produkcją contentu foto czy wideo. Firmy będą działać na podstawie wspólnie opracowanej zintegrowanej strategii komunikacyjnej i wizualnej.

Niezmiernie cieszymy się, że mamy okazję współpracować z tak doświadczonymi specjalistami. Wierzymy, że nasze wspólne działania zaowocują nową jakością w branży kreatywnej i projektowej. Kompleksowa obsługa naszych Klientów to coś, do czego dążymy od początku naszej działalności jako agencja. Zależy nam na zaoszczędzeniu czasu naszych Klientów oraz minimalizowaniu kosztów. Teraz, dzięki współpracy z 370 Studio, możemy realizować to na jeszcze większą skalę – mówi Magdalena Malutko, CEO agencji Od kuchni.

- Działalność 370 Studio oparta jest na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu. Dzięki wiedzy, otwartemu umysłowi i nieszablonowym rozwiązaniom udało nam się wspólnie stworzyć projekty, które zostały wielokrotnie docenione przez ekspertów w Polsce i na świecie. Dziś, współpracując z agencją Od kuchni, możemy zrobić kolejny krok naprzód, który w przyszłości z pewnością zaowocuje kolejnymi inspirującymi realizacjami – komentuje Katarzyna Westrych-Pavy ze studia projektowego 370 Studio.

Obie firmy podkreślają, że pierwsze efekty współpracy poznamy już niedługo. Firmy nie podają informacji, na jak długo podpisano umowę.

Dołącz do dyskusji: 370 Studio i agencja Od kuchni łączą siły

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
to niemozliwe zeby ludzie mieli takie nazwiska,one sa wymyslone
0 0
odpowiedź