SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

4,15 mln widzów orędzia Andrzeja Dudy. Wystąpienie Beaty Szydło śledziło 4,06 mln osób

Poniedziałkowe orędzie prezydenta Andrzeja Dudy pokazane na antenach TVP1, TVN24, TVP Info, Polsat News, TVN24 BiS i TVP Polonia śledziło łącznie 4,15 mln widzów. Nieco mniej oglądających miało wyemitowane przez te same stacje wystąpienie premier Beaty Szydło - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Wystąpienia Andrzeja Dudy i Beaty Szydło, fot. twitter.com/AGozdyra Article

W poniedziałek wieczorem polskie stacje telewizyjne wyemitowały orędzia prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło, dotyczące reformy systemu sądowniczego. Wystąpienia można było oglądać niemal równocześnie na antenie sześciu stacji: TVP1, TVN24, TVP Info, Polsat News, TVN24 BiS i TVP Polonia. W kanałach Telewizji Polskiej w najpierw pokazano orędzie premier Beaty Szydło, a potem wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy, natomiast w TVN24, TVN24 BiS i Polsat News kolejność była odwrotna.

3-minutowe orędzie prezydenta Andrzeja Dudy na wszystkich sześciu stacjach śledziło łącznie 4,15 mln widzów, co przełożyło się na 33,90 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 21,86 proc. w grupie komercyjnej 16-49. - wynika z danych telemetrycznych, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Codemedia.

Największą widownię, wynoszącą 1,66 mln oglądających, wystąpienie zgromadziło na antenie otwartej Jedynki (pokazane niemal tuż po zakończeniu dziennika „Wiadomości”, który tego dnia śledziło 1,97 mln osób).

Ponad 1 mln widzów (dokładnie 1,11 mln) orędzie miało w kablowo-satelitarnym kanale TVN24. W TVP Info było to niemal 1 mln osób, a w Polsat News - 212 tys.

Z kolei niemal 5-minutowe wystąpienie premier Beaty Szydło oglądało średnio 4,06 mln widzów (odpowiednio 33,07 proc. i 23,37 proc. udziału). Również i to orędzie największe audytorium zgromadziło w TVP1 (1,73 mln osób), a następnie w TVN24 (1,09 mln).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 4,15 mln widzów orędzia Andrzeja Dudy. Wystąpienie Beaty Szydło śledziło 4,06 mln osób

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ała
Na Tweeterze kilku ludzi mówiło, że wyłączyli Beatę, bo nie lubią, jak ktoś z telewizora na nich krzyczy.
Obejrzałem i odniosłem podobne wrażenie. Że ta Pani na mnie krzyczy.
I że mimo wielu słów, nie powiedziała niczego. Prócz tego, że chce móc zwalniać Sędziów.

Ale w mówieniu niczego przy użyciu słów, Prezydent ją nawet przebił. Rano mówił z serca, a w orędziu samo pustosłowie.
24 20
odpowiedź
User
dsd
Polcy i Polaki...
20 11
odpowiedź
User
OLO
aż tyle oglądało tą kobietę? dlaczego Beata wygłasza orędzie, skoro nie ma do tego prawa? do wygłaszania orędzia ma prawo tylko prezydent.
15 19
odpowiedź
User
Atahan
aż tyle oglądało tą kobietę? dlaczego Beata wygłasza orędzie, skoro nie ma do tego prawa? do wygłaszania orędzia ma prawo tylko prezydent.


Bo PiS rządzi TVP i robi to co mu się podoba. Da się nawet dostrzec, że na TVN, czy Polsat w serwisach informacyjnych ktoś zrobi źle to się mówi o nim, że zrobił źle np.PiS, a w TVP jest zawsze PiS najlepszy PO najgorsze, dlatego ja i, z tego co widać po wynikach oglądalności , prawie milion osób nie ogląda już tego... czegoś.
14 14
odpowiedź
User
alek
Beta Szydło wypadła wspaniale. Uspokoiła nastroje,. Zapewniła o jedności na prawicy. I jestem pewien, że reforma sądów będzie wspólnie z Prezydentem przeprowadzona. Gersdorf i spółka do końca roku odejdą
Mam wrażenie, że protestująca na ulicach opozycja wraz ze zwolennikami jeszcze nie wie, że właśnie ją ugotowano i cieszy się nie wiadomo z czego.
Im dłużej beda trwały protesty tym normalnieją jak tramwaje. Już teraz nikt na nie nie zwraca uwagi i na nikim nie robią wrażenia. W jesieni to moga sobie stać w każdym zaułku Warszawy a reforme i to w jeszcze mcniejszej wersji będzie mozna wprowadzić bez kłopotu
15 15
odpowiedź