SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

4 Media bez Anteny

Antena nie zostanie zlikwidowana - informuje właściciel tytułu TVP

W ramach porządkowania portfela wydawniczego związanego z planowanym wejściem DWWS S.A. na rynek publiczny, Zarząd spółki zrezygnował z wydawania tygodnika "Antena" i wypowiedział Telewizji Polskiej umowę licencyjną - poinformowała firma w komunikacie.

DWWS miał wydawać tygodnik przez 5 lat, wydawał ponad rok. Ostatnio jednak pismo ukazywało się z opóźnieniem.

Właściciel DWWS spółka 4Media twierdzi, że "Antena" nie pasuje już do koncepcji wydawnictwa. Umowa licencyjna została podpisana 9 maja ubiegłego roku.

- Wtedy jeszcze 4Media widziały Dom Wydawniczy Wolne Słowo jako spółkę odpowiedzialną za wydawanie prasy ogólnopolskiej. W tym czasie, który upłynął od podpisania umowy DWWS i zadania, które zostały mu powierzone ewoluowały - tłumaczyła Monika Sarnecka, rzeczniczka 4Media.

- Umowa zostanie rozwiązana jeśli DWWS wywiąże się ze wszystkich zobowiązań - powiedział tymczasem nowy rzecznik TVP Jacek Snopkiewicz.

Snopkiewicz dodał, że za wcześnie mówić o dalszych losach tygodnika. Nie wiadomo, czy TVP będzie próbowała wydzierżawić go innemu wydawnictwu czy też sprzeda go. "Antena" nie będzie natomiast raczej wydawana przez samą TVP.
2002-09-02
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl