SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wojciech Kliniewski i Paweł Grabowski w radzie nadzorczej Grupy 4Fun Media

W radzie nadzorczej Grupy 4Fun Media na kolejną kadencję powołani zostali Dariusz Stokowski, Marek Tarnowski i Cezary Kubacki, natomiast nowymi członkami zostali Wojciech Kliniewski i Paweł Grabowski.

Wojciech Kliniewski Article

Wojciech Kliniewski od dwóch lat zarządza własną spółką Zeroone zajmującą się konsultingiem biznesowym w obszarze rozwiązań mobilnych i cyfrowych oraz strategiami startupów.

Przedtem przez 12 lat pracował w T-Mobile Polska (wcześniej działającym jako Polska Telefonia Cyfrowa). Początkowo był dyrektorem departamentu komunikacji, potem kolejno dyrektorem zarządzającym marki Heyah, dyrektorem sprzedaży i marketingu rynku prywatnego oraz dyrektorem sprzedaży (na tym ostatnim stanowisku zastąpił go Radosław Sałata). Wcześniej Kliniewski przez 10 lat pracował w Unilever Polska.

Paweł Grabowski to radca prawny, od 10 lat prowadzi własną kancelarię, realizuje usługi m.in. dla firm notowanych na warszawskiej giełdzie. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie własności intelektualnej oraz w zagadnieniach związanych z działalnością podmiotów gospodarczych w segmencie telewizyjnym, wsparciem procesów sprzedaży, reklamy i marketingu

Wcześniej był związany z zagranicznymi firmami z branży finansowej, pracował m.in. przy projektach sprzedaży akcji lub udziałów dużych spółek oraz emisjach obligacji.

Dariusz Stokowski (jako przewodniczący) i Marek Tarnowski są w radzie nadzorczej Grupy 4Fun Media od marca 2015 roku, a Cezary Kubacki - od czerwca ub.r.

Zarząd firmy tworzą prezes Rafał Baran (od kwietnia 2015 roku), Aneta Parafiniuk (od marca 2011 roku) oraz Tomasz Misiak (od czerwca ub.r.).

W pierwszych trzech kwartałach ub.r. Grupa 4fun Media zanotowała wzrost wpływów ze sprzedaży o 25 proc. do 32,53 mln zł oraz 4,32 mln zł zysku netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wojciech Kliniewski i Paweł Grabowski w radzie nadzorczej Grupy 4Fun Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl