SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

4G LTE7410 - nowy zewnętrzny router od ZyXEL za 303 euro

Firma ZyXEL Communications rozszerzyła swoją ofertę o nowy zewnętrzny router 4G LTE7410, który umożliwia udostępnianie mobilnych połączeń LTE do kablowych i bezprzewodowych urządzeń w dowolnych miejscach, w których jest zasięg LTE.

Article

ZyXEL 4G LTE7410 to zewnętrzny router 4G LTE, który umożliwia zamianę mobilnych połączeń 4G LTE na komunikację kablową lub bezprzewodową w zależności od rodzaju połączonych z nim urządzeń.

W LTE7410 należy umieścić kartę SIM 4G i wystawić je na zewnątrz budynku lub umieścić w docelowej lokalizacji zewnętrznej. Następnie należy podłączyć LTE7410 do routera, punktu dostępowego lub do urządzenia sieciowego z interfejsem Ethernet. LTE7410 nawiąże komunikację z lokalnym nadajnikiem LTE i umożliwi urządzeniom sieciowym mobilne połączenia 4G LTE. Komunikacja pomiędzy urządzeniami a LTE7410 może być kablowa lub bezprzewodowa, w zależności od zastosowanych urządzeń.

LTE7410 obsługuje wiele zakresów (pasma 3/7/20), które stanowią 70% instalacji LTE na całym świecie. Wysoki zysk anteny (10 dBi) oferuje mocniejszy sygnał transmisji i większy zasięg. Dla użytkowników przewodowych LTE7410 może działać jako połączenie zapasowe WAN (wide area network), gdy standardowe połączenie zawiedzie lub gdy jest przeciążone.

Ponadto LTE7410 umożliwia elastyczną konfigurację sieci w obu trybach "bridge" i "routing". Dzięki obsłudze tych trybów urządzenie można połączyć z siecią niezależnie czy będzie to połączenie z bramą, routerem czy z punktem dostępowym. Z kolei odporna obudowa IP67 ma gwarantować niezawodność połączeń, także w trudnych warunkach atmosferycznych.

Sugerowana przez producenta cena routera ZyXEL 4G LTE7410 dla resellera wynosi 303 euro + VAT. Bramę można nabyć poprzez dystrybutorów ZyXELa: AB, ABC Data, Action, RRC i Veracomp.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 4G LTE7410 - nowy zewnętrzny router od ZyXEL za 303 euro

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl