SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza 12. edycja programu "5 porcji warzyw, owoców i soku"

Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) rusza z kolejną, 12. edycją programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku”. Jego celem jest promocja zdrowych nawyków żywieniowych i edukowanie o zasadach zdrowej zbilansowanej diety poprzez zachęcanie do większego spożycia warzyw, owoców i powstających z nich soków. Za realizację działań odpowiada agencja PR Hub.

Article

XII edycja kampanii „5 porcji warzyw, owoców lub soku” skupia się na dotarciu do szerokiej grupy konsumentów – zarówno rodziców jak i młodych dorosłych, prowadzących zdrowy tryb życia. Dodatkowo działania będą kierowane do przedstawicieli środowiska naukowego (w tym specjalistów ds. żywienia), producentów dbających o wysoką jakość swoich produktów oraz branży rolno-spożywczej.

Dzięki współpracy z twórcami internetowymi, mediami oraz udziale w wydarzeniach naukowych i branżowych główny przekaz programu trafi do wszystkich osób z grupy docelowej. Wizytówką projektu jest serwis internetowy www.apetytnapolskie.com, na którym można znaleźć wszystkie informacje o działaniach realizowanych w ramach kampanii. Jest on również zbiorem najnowszej wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania oraz ciekawych sposobów na zwiększenie udziału warzyw, owoców i soków w codziennej diecie.

Działania komunikacyjne będą realizowane przez cały rok, ze szczególnym nasileniem w Dniu Soku oraz Światowym Dniu Owoców i Warzyw. Projekt jest finansowany ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.

Za całościową obsługę projektu odpowiedzialna jest agencja PR Hub, która zrealizuje szereg działań komunikacyjnych i mediowych, zarówno online jak i w prasie.

 

Dołącz do dyskusji: Rusza 12. edycja programu "5 porcji warzyw, owoców i soku"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl