SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o NNW szkolnym

Za chwilę pierwszy dzwonek. Pandemia koronawirusa spowodowała, że ani rodzicie, ani uczniowie, ani nauczyciele nie wiedzą do końca jak będzie wyglądał zaczynający się właśnie rok szkolny. Na początku roku szkolnego jedną ze spraw do załatwienia jest zakup ubezpieczenia. Zobacz co musisz o nim wiedzieć, by kupić dobrą polisę.

Article

1.    Nie musisz kupować ubezpieczenia w szkole. Może je nabyć na wolnym rynku, będzie działać tak samo.

2.    Sprawdź sumy ubezpieczenia i zakres odpowiedzialności ubezpieczyciela. Nie kupuj polisy z małą sumą ubezpieczenia i z małym zakresem odpowiedzialności.

3.    Zadbaj o to, by polisa chroniła twoje dziecko także poza szkołą. Najlepiej 24/7, również na zajęciach pozalekcyjnych. Zwłaszcza na zajęciach sportowych czy tanecznych oraz wakacje i ferie.

4.    Dopytaj czy twoje dziecko dostanie odszkodowanie za pobyt w szpitalu.

5.    Zadbaj ot o, by polisa obejmowała zachorowanie na COVID-19, sepsę, pneumokoki czy wstrząśnienie mózgu.

Wszystkie powyższe warunki spełnia produkt LINK4 Mama, czyli ubezpieczenie LINK4 dla dzieci i rodziców. LINK4 Mama ma do wyboru cztery sumy ubezpieczenia. Wahają się one od od 15 do 100 tysięcy złotych, składka za 12 miesięcy ochrony jednego dziecka to od 42 do 220 złotych. Dla rodzin posiadających Karty Dużej Rodziny ubezpieczyciel przygotował 10% zniżki. LINK4 Mama działa przez całą dobę, także na wszelkich zajęciach pozalekcyjnych (w tym podczas amatorskich aktywności sportowych) oraz w dni wolne od szkoły. Gdyby twoje dziecko zachorowało na koronawirusa, LINK4 Mama wypłaci również świadczenie.
Pamiętaj też, żeby przed zakupem polisy zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia dostępnymi na stronie www.link4mama.pl i pod numerem 604 14 14 14.

Wszystkie produkty LINK4 można kupić bez wychodzenia z domu, przez internet lub telefon, a także u współpracujących z firmą i pracujących zdalnie agentów.

Advertisement

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej