SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP1 pokaże koncert „Modlitwa pokoleń. 70 lat Apelu Jasnogórskiego”

W piątek, 8 grudnia TVP1 wyemituje wydarzenie „Modlitwa pokoleń. 70 lat Apelu Jasnogórskiego”. W jasnogórskiej bazylice wystąpią m.in.: Kamil Bednarek, Maja Krzyżewska, Andrzej Lampert, Olek Leon czy Paulini ze Skałki.

Koncert składa się z trzech części. W pierwszej artyści wykonają znane utwory maryjne w nowych aranżacjach. Następnie w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej odmówiony zostanie Apel Jasnogórski, po którym przypomniana zostanie historia i znaczenie nabożeństwa dla narodu polskiego. Następnie odbędzie się drugą cześć koncertu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W widowisku wystąpią m.in.: Magda Drozd, Andrzej Lampert, Olek Leon, Marysia Stachera, Filip Robak, Agnieszka Cudzich, Kamil Bednarek, Stanisława Celińska, Zuzia Cudzich, Paulini ze Skałki.

Koncert poprowadzi Tomasz Wolny.

Emisja w TVP1

Widowisko „Modlitwa pokoleń. 70 lat Apelu Jasnogórskiego” będzie można obejrzeć na antenie Jedynki w piątek, 8 grudnia 2023 roku o godz. 20.30.

Udział TVP1 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 8,67 proc.

Dołącz do dyskusji: TVP1 pokaże koncert „Modlitwa pokoleń. 70 lat Apelu Jasnogórskiego”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ksiądz Roch
Podobno wpadnie Matołusz modlić się o większość.
odpowiedź
User
Bracia PìerdoIec
Podobno wpadnie Matołusz modlić się o większość.


Mówili w tvp info, że ma większość. Ale już przepisał większość na żonę.
odpowiedź
User
Samoel Pìsdeira
- Cześć, Mat. Tu Szumi. Słuchaj, zostało mi trochę telewizorów od handlarza bronią. Może dałbyś radę do poniedziałku jakoś je upłynnić?

A w ogóle to jak to z tą twoją większością? Bo Rysiek Zmurszałek mówi, że jest na 110 procent. A Jacek mi powiedział, że ty masz większość przepisaną na żonę.
odpowiedź