SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

8,5 mln zł zapłacił BGK za koncert "Chwała Ukrainie"

Bank Gospodarstwa Krajowego zapłacił za organizację koncertu "Chwała Ukrainie", który odbył się 25 kwietnia br. w Warszawie 8,5 mln zł - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Koncert "Chwała Ukrainie" odbył się 25 kwietnia br. na placu Piłsudskiego w Warszawie. Rozpoczął się o g. 19 i trwał około 2,5 godziny.

Zorganizował go Bank Gospodarstwa Krajowego, transmitowany był m.in. w radiowej Trójce, a retransmitowany przez Telewizję Polską.

Bank ujawnił informację o koszcie zorganizowania koncertu. To 8,5 mln zł, które BGK zapłacił spółce Bespoke. Firma ta odpowiadała m.in. za angażowanie i zawieranie umów z podwykonawcami, artystami, prelegentami, konferansjerami. Realizowała scenografię, nagrania audio i wideo, nagłośnienie. Była odpowiedzialna za druk i transport materiałów.

Celem koncertu była promocja pomocy Ukrainie, ale szczególnie promocja działań organizatora, czyli BGK.

Stroną artystyczną wydarzenia zajęła się firma WorldMedia, z którą Bespoke współpracowała przy organizacji koncertu.

Dołącz do dyskusji: 8,5 mln zł zapłacił BGK za koncert "Chwała Ukrainie"

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dretjasz
Ale komu, skoro wszyscy występowali za darmo?

Gdzie poszły te pieniądze?
odpowiedź
User
Hf
Może już czas aby Ukraina i ukraincy zaczęli sami dbać o siebie. Przyjechało do Polski 3 mln ukraincow a tylko 30 tys podjęło pracę reszta żyje na nasz koszt. Cała Europa i USA wysyłają im za darmo broń. I jeszcze trzeba im dodatkowo pomagać. Codziennie rząd wydaje 100 mln zł na utrzymanie ukraincow, daje im z naszych podatków 500 ➕ a nie wszyscy emeryci dostają 14, paliwo po 7 zł a węgiel po 2 tys tona. Może czas zacząć pomagać polakom.
odpowiedź
User
Jan
Jaki wniosek, propaganda, propaganda za każde pieniądze propaganda za Ukraina i przeciw Rosji.
odpowiedź