SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

8,9 mln zł na kampanię o energii jądrowej, potrzebna agencja

Ministerstwo Klimatu i Środowiska rozpoczęło przetarg na realizację kampanii na temat energii jądrowej. Jej budżet to 8,9 mln zł - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Przetarg dotyczy zaplanowania, przygotowania i realizacji ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej nt. energii jądrowej, której głównym celem jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat energetyki jądrowej oraz zbudowanie stabilnego oraz świadomego poziomu akceptacji społecznej dla energetyki jądrowej.

Wybrana w nim agencja zajmie się m.in. działaniami z zakresu media relations, publikacją artykułów sponsorowanych w prasie, realizacją działań promocyjnych w internecie, działaniami adresowanymi do jednostek samorządu terytorialnego.

Będzie też odpowiadać za produkcję materiałów edukacyjnych w postaci filmów popularno-naukowych i animowanych, produkcją spotów telewizyjnych, radiowych i internetowych, przygotowanie, produkcję i emisję specjalnych audycji radiowych.

Dodatkowo przeprowadzi też badania opinii publicznej dotyczące postaw Polaków wobec energetyki jądrowej.

Budżet kampanii wynosi ok. 8,9 mln zł. Zwycięska agencja będzie pracować dla resortu klimatu do 9 grudnia br.

Przetarg trwa do 6 czerwca br.

Dołącz do dyskusji: 8,9 mln zł na kampanię o energii jądrowej, potrzebna agencja

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomek
Prawie miliard zlotych poszedl na budowe tej atomowki, a nadal nie stoi.
odpowiedź
User
Cizia
No to na luzaku dwie bańki zajumają.
odpowiedź
User
xdd
Nie wiem, kto startuje, ale wygra Sigma Bis XD
odpowiedź