SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

85 tys. widzów ogląda „997” w Polsat Play

Premierowe odcinki programu „997 - Fajbusiewicz na tropie” przyciągają do Polsat Play średnio 85 tys. widzów. Produkcja podnosi średni dobowy udział stacji wśród wszystkich oglądających, ale obniża w grupie komercyjnej.

Michał Fajbusiewicz, fot. Onet

Michał Fajbusiewicz, fot. Onet

Program „997 - Fajbusiewicz na tropie” oglądać można na antenie Polsat Play w czwartki o godz. 21.30, począwszy od 3 października br. Z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że średnia widownia pierwszych czterech odcinków magazynu wyniosła 85 tys. osób. Przełożyło się to na 0,63 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 0,36 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Dane telemetryczne pokazują, że program notuje lepszy udział od średniego dobowego udziału stacji w grupie 4+, a gorszy - w grupie 16-49. W okresie od 3 do 24 października br. Polsat Play miał bowiem 0,51 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 0,58 proc. w grupie komercyjnej.

W czasie nadawania programu Polsat Play wygrywa z konkurencyjną stacją TVN Turbo wśród wszystkich widzów, a przegrywa - w grupie komercyjnej. Udział męskiej stacji TVN wynosi wtedy odpowiednio 0,43 proc. i 0,77 proc., a nadaje ona w tym paśmie rozrywkowy program „Nowy gadżet”.

Stacja

Wszyscy 4+

16-49

AMR

SHR %

SHR %

Polsat Play - „997 - Fajbusiewicz na tropie”

84 827

0,63%

0,36%

TVN Turbo

58 391

0,43%

0,77%


Magazyn “997 - Fajbusiewicz na tropie” nawiązuje do kultowego programu emitowanego przez lata w TVP. Prezentowane są w nim rekonstrukcje zbrodni i wydarzeń im towarzyszących.

Prowadzącym programu jest Michał Fajbusiewicz, który wciela się w rolę śledczego stawiającego hipotezy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 85 tys. widzów ogląda „997” w Polsat Play

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PZA
Czy jest jakaś oficjalna strona 997 gdzie można się dowiedzieć o poprzednich sprawach?
13 9
odpowiedź
User
PZA
Oglądałem 4 odcinki na Ipli, i dużo spraw się powtarza jeszcze z czasów 997 emitowanego wówczas w TVP 2.
10 16
odpowiedź
User
Marcin
Nic dziwnego, że Fajbusiewicz się ogląda, ten nowy gadżet to kompletna porażka. Prowadzący przede wszystkim nie jest gadżeciarzem a sama gładka gadka nie wystarczy. Wiedzę trzeba mieć a nie powtarzać co kto inny powie. Zwłaszcza w temacie kart zbliżeniowych. Banki powinny proces wytoczyć.
19 10
odpowiedź