SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

AccreoTaxand powiększa zespół

Do zespołu pracowników AccreoTaxand dołączyły dwie nowe osoby: Justyna Piesiewicz oraz Paweł Toński.

Justyna Piesiewicz – dołączyła do zespołu AccreoTaxand na początku lutego br. jako Dyrektor ds. Marketingu i PR - przez ponad 3 lata pracowała w firmie badawczej IDC, gdzie była odpowiedzialna za organizowanie konferencji oraz kontakty z mediami w Polsce i w krajach nadbałtyckich jako PR & Conference Manager.

Piesiewicz ukończyła Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie.

Paweł Toński – dołączył do zespołu doradców podatkowych AccreoTaxand jako menadżer. Od 1999 roku jego kariera zawodowa jest ściśle związana z doradztwem podatkowym. Swoje doświadczenie zdobył w takich firmach jak Andersen i Ernst & Young. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, w której specjalizował sie w metodach ilościowych i demografii, m. in. prowadząc przez kilka lat zajęcia ze statystyki dla studentów.

Jako doradca podatkowy  zajmuje sie zagadnieniami związanymi z podatkiem dochodowym od osób prawnych i międzynarodowym prawem podatkowym.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: AccreoTaxand powiększa zespół

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl