SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agata Banaszkiewicz chief operating officer w digitalk

Agata Banaszkiewicz objęła nowe stanowisko chief operating officer w agencji marketingu internetowego digitalk.

Agata Banaszkiewicz Article

Banaszkiewicz na nowym stanowisku odpowiedzialna m.in za kierowanie zespołem team leaderów czy procesowanie pracy działów wewnętrznych wspólnie z CEO agencji, Arturem Jabłońskim.

Agata Banaszkiewicz w digitalk od roku

W marcu 2020 roku Agata Banaszkiewicz dołączyła digitalk do na stanowisko marketing managera. Była wówczas odpowiedzialna za prowadzenie wewnętrznego marketingu marki digitalk. Pół roku później zmieniła dział i objęła funkcję team leaderki, obejmując 10-osobowy zespół specjalistów od reklam na Facebooku i Google.

Obok kierowania pracami specjalistów i opieki nad klientami, w tym czasie koordynowała projekty wewnętrzne i odpowiadała za wprowadzane zmiany w firmie. Stąd pomysł na objęcie nowopowstałego stanowiska w rozwijającej się organizacji.

- Choć stanowisko jest dla mnie zupełnie nowe, to sam zakres obowiązków nie jest nowością. - komentuje Banaszkiewicz - Wcześniej także zarządzałam projektami, oczywiście na inną skalę. Teraz postaram się wykorzystać swoje doświadczenie, aby zrealizować cele rozwojowe digitalk w Polsce i Europie. A plany na ten rozwój mamy bardzo ambitne - dodaje.

- Uważam, że z Agatą na tym stanowisku jesteśmy w stanie rozwinąć się na jeszcze większą skalę - dodaje Artur Jabłoński, CEO digitalk.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agata Banaszkiewicz chief operating officer w digitalk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl