SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agata Drzewiecka marketing & PR managerką w Clear Channel Poland

Do zespołu firmy reklamy zewnętrznej Clear Channel Poland dołączyła Agata Drzewiecka, obejmując stanowisko marketing & PR managerki. Ostatnio pracowała w Gazeta.pl (Agora). 

Agata Drzewiecka Agata Drzewiecka

Agata Drzewiecka w Clear Channel Poland odpowiadać będzie za działania marketingowe i komunikacyjne, mające na celu zwiększenie świadomości i rozpoznawalności marki Clear Channel Poland na rynku reklamy outdoorowej i digitalowej.

- Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączyła ekspertka z tak bogatym doświadczeniem w obszarze marketingu i komunikacji w branży mediowej. Jesteśmy przekonani, że wiedza i doświadczenie Agaty będą nieocenionym wsparciem w rozwoju naszej pozycji na rynku - mówi Filip Hołowczyc, sales and marketing director Clear Channel Poland. 

Agata Drzewiecka jest managerką marketingu z ponad 12 letnim doświadczeniem w branży mediowej, specjalizuje się w komunikacji cyfrowej oraz marketingu internetowym. Przez ostatnie pięć i pół roku związana była z Gazeta.pl (Agora), gdzie w ostatnim czasie jako head of B2B marketing odpowiadała za tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej b2b oraz budowanie relacji z partnerami biznesowymi. Doświadczenie zawodowe zdobywała wcześniej w Onet oraz Marquard Media Polska.

 

Dołącz do dyskusji: Agata Drzewiecka marketing & PR managerką w Clear Channel Poland

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Michau
a co sie zadziało z poprzednia gwiazdą marketingu szybka kariera 😉
0 0
odpowiedź
User
Rafał Madajczak
Top zawodniczka! Powodzenia, Agata!
5 1
odpowiedź