SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agata Majecka dołączyła do zarządu ZenithOptimedia Group

Agata Majecka, chief digital officer w domu mediowym ZenithOptimedia Group, dołączyła do zarządu firmy. Pracuje w niej od ośmiu lat.

Agata MajeckaArticle

- Zmiana w składzie zarządu i włączenie do niego osoby odpowiedzialnej za umacnianie kompetencji digitalowych i technologicznych oraz rozwój oferty agencji w tym zakresie, odzwierciedla nasze podejście do digitalu i jego miejsce w strategii rozwoju firmy. Konsekwentnie inwestujemy w ten obszar i stawiamy sobie ciągle nowe wyzwania, a Agata ma w tym znaczny udział - uzasadnia Monika Bronowska, CEO ZenithOptimedia Group.

Agata Majecka funkcję chief digital officera pełni w ZenithOptimedia Group od marca ub.r. Jednocześnie zarządza należącymi do firmy agencją performance margetingu Performics i agencją branded contentową Newcast oraz jako lider odpowiada za wymianę wiedzy z zakresu digital i wsparcie innych biur ZenithOptimedia z Europy Środkowo-Wschodniej we wprowadzaniu nowych usług w tym obszarze.

Od początku swojej pracy w ZOG Majecka zarządzała agencją Performics, a potem także Newcast.

Wcześniej pracowała m.in. w domu mediowym Carat Polska i agencji ACR (obecnie K2 Media).

Dołącz do dyskusji: Agata Majecka dołączyła do zarządu ZenithOptimedia Group

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lolo
Zastanawiająca kariera.
odpowiedź
User
marketer
gratulacje!!!
odpowiedź
User
Frycek
Agata, nie jest jakąś lotną jednostką, więc ten fakt może wielu dziwić...
odpowiedź