SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agata Młynarska z nowym programem na Instagramie #agatasiekreci. "Wyjście poza stylistykę lifestylową"

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna Agata Młynarska uruchomiła stały format na swoim Instagramie „#agatasiekreci”. Zaprasza w nim do rozmów gości i łączy się z widzami, którzy na żywo komentują i zadają pytania. Program jest emitowany codziennie wieczorami. - Zobaczyłam potencjał do wyjścia poza jego stylistykę stricte lifestylową. Postanowiłam wykorzystać go do zrealizowania pogłębionych wywiadów live z ciekawymi ludźmi - podkreśla Agata Młynarska.

Agata Młynarska, fot. materiały prasowe Article

W programie #agatasiekreci na Instagramie dziennikarki pojawią się m.in. Janina Ochojska, Maria Peszek, Qczaj, Beata Kozidrak, Kayah, Małgorzata Pieńkowska, Michał Szpak, Chris Niedenthal. Dotychczas udało się zrealizować już ok. 60 wywiadów, m.in. z Andrzejem Sewerynem, Danielem Olbrychskim, Henryką Krzywonos i Krystyną Jandą.

Live’y są emitowane codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 21.00. Część z programów trafiła także na kanał YouTube Agaty Młynarskiej.

Dziennikarka uzasadnia, że pomysł wziął się z faktu izolacji, która była efektem pandemii koronawirusa. - Wirus wszystkich nas pozamykał w domach, odizolował, pozmieniał priorytety, sprawił, że bardziej skupiamy się na sprawach istotnych. Stwierdziłam, że to dobry moment, by dotrzeć do ludzi, których opinie i przemyślenia mogą być dla innych inspiracją, ukojeniem, przesłaniem. Tak powstał pomysł na #agatasiekreci, program na żywo na Instagramie, realizowany od dnia ogłoszenia kwarantanny. Od idei do spotkania z pierwszym gościem minęła dosłownie chwila - opowiada Agata Młynarska w komentarzu przekazanym portalowi Wirtualnemedia.pl.

Według niej Instagram daje obecnie łatwe i intuicyjne narzędzia do nawiązania kontaktu z publicznością. - Zobaczyłam potencjał do wyjścia poza jego stylistykę stricte lifestylową. Postanowiłam wykorzystać go do zrealizowania pogłębionych wywiadów live z ciekawymi ludźmi. Intuicja mnie nie zawiodła, nieprawdopodobnie cieszę się z kolejnych spotkań i komentarzy widzów – stwierdza.

Program opiera się na pogłębionych rozmowach z ludźmi ze świata kultury, muzyki, kina, teatru czy mediów. Średnio ogląda go od 10 tys. użytkowników do nawet 100 tys. Jak wynika z naszych informacji, w najbliższych dniach wśród gości pojawią się: malarka i pisarka Hanna Bakuła; aktor Marcin Kudełka; psycholog Dorota Zawadzka czy Janina Ochojska - działaczka, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej oraz posłanka do Parlamentu Europejskiego IX kadencji.

Agata Młynarska nie wyklucza, że w przyszłości format może mieć również wymiar komercyjny. - Impulsem była sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy. Sam program powstał z pasji, nie w celach komercyjnych. Oczywiście nie mogę tego wykluczyć, byłoby to więcej niż nierozsądne, gdyż partner daje poczucie bezpieczeństwa finansowego, zapewnia zaplecze organizacyjne czy marketingowe. Wiążą się z tym też jednak pewne ograniczenia, a ja chciałabym zachować niezależność. Ale nie wykluczam - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl.

Tytuł formatu #agatasiekreci nawiązuje do programu, który był emitowany w TVP1 od 2013 roku do 2016 roku.

Agata Młynarska jest związana z rynkiem telewizyjnym od 30 lat. Pracowała w TVP2, TVP1, Polsacie, TLC, a obecnie związana jest z TVN Discovery Polska. W swojej karierze produkowała programy, prowadziła konferencje, koncerty i gale, była redaktor naczelną miesięcznika "Skarb". Ostatnio prowadząca "Włącz zdrowie" w Discovery Life.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agata Młynarska z nowym programem na Instagramie #agatasiekreci. "Wyjście poza stylistykę lifestylową"

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
treew
Cały czas w pogoni za ? tylko widzowie maja juz dosyc
6 2
odpowiedź
User
Wir
Czyli znowu to samo co zwykle w wydaniu Młynarskiej. Jak śpiewał Lombard
Droga Pani z Telewizji!
Co wieczór cała drżę, gdy tak dzielnie Pani
Bój toczy srogi z zabobonami
I aż brakuje mi tchu
Wielki Pani obiektywizm
Zapewne sprawia, że tak celne są pytania
Lecz nie znam wciąż własnego Pani zdania
Choć cała zmieniam się w słuch
6 1
odpowiedź
User
kasia
Będzi znów opowiadać o zawartości swoich jelit?
10 1
odpowiedź