SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agata Papis-Maniecka odpowiada za kanały Kuchnia+, Domo+ i Planete+

Od listopada Agata Papis-Maniecka obejmie stanowisko kierownika ds. marki kanałów Kuchnia+, Domo+ oraz Planete+. Z kolei Anna Gryglewicz awansowała na kierownika ds. marki kanałów dziecięcych nc+.

Agata Papis-Maniecka, Anna Gryglewicz (od lewej) Article

Do obowiązków Papis-Manieckiej należy m.in. przygotowanie i koordynacja strategii marketingowej oraz planów mediowych kanałów. Papis-Maniecka na stanowisku kierownika ds. marki kanałów Kuchnia+, Domo+ oraz Planete+ zastępuje Pawła Kobryńskiego.

Agata Papis-Maciecka z nc+ związana jest od 2013 roku, dotychczas kierowała rozwojem MiniMini+ i Teletoon+. Wcześniej przez półtora roku pracowała jako marketing executive w Universal Networks International Poland. Była związana m.in. z Viacom International Media Networks (zajmowała się tam marketingiem kanałów Nickelodeon, Nick Jr. i Nickelodeon HD) i z agencją Delegata (obsługiwała kanały Jetix, Jetix Play i Disney Channel).

Jednocześnie Anna Gryglewicz awansowała na stanowisko kierownika ds. Marki MiniMini+ i teleToon+. Do tej pory była brand managerem kanałów dziecięcych nc+. W przeszłości Gryglewicz pracowała m.in. w Netii oraz Play.

W pierwszym półroczu br. platforma nc+ miała 2,115 mln abonentów. To spadek o 14 tys. i 0,7 proc. odbiorców rok do roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agata Papis-Maniecka odpowiada za kanały Kuchnia+, Domo+ i Planete+

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
marek
Domo+ i Planete+ to obok TVP Kultura jedyne i z przyjemnością oglądane przeze mnie kanały telewizyjne. Życzę powodzenia i uprzejmie proszę o nieschrzanienie.
11 9
odpowiedź
User
Katarzyna
Gratulacje, Aniu! Właściwa osoba na właściwym miejscu!
9 9
odpowiedź
User
ks
Kuchnia+, Domo+ oraz Planete+mają od teraz super! kierownika
10 10
odpowiedź
User
Elka
Gratulacje Ania!Będzie moc.
9 9
odpowiedź
User
Grzegorz
Miałem przyjemność współpracować z panią Anią. MiniMini+ i teleTOON+ zyskały profesjonalnego i przesympatycznego kierownika. Gratulacje dla pani Ani!
9 9
odpowiedź