SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agata Staniszewska zastępcą dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej Agory

Od kwietnia Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowy Agory, objęła dodatkowe stanowisko zastępcy dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej. Dyrektorka komunikacji Agory, Nina Graboś, od listopada 2020 roku łączy zadania szefowej zespołu ds. PR i relacji inwestorskich z rolą szefowej biura zarządu Agory.

Od lewej: Anna Fidos, Paulina Rydzek, Nina Graboś, Agata Staniszewska, Bożena Josypenko Article

Staniszewska ma wspierać Ninę Graboś głównie w obszarze public relations - w zarządzaniu działaniami PR i w realizacji strategicznych projektów w Grupie.

Jednocześnie Staniszewska dalej będzie prowadzić projekty z zakresu PR-u korporacyjnego i finansowego, relacji z mediami i kreowania wizerunku publicznego Agory. W codziennych działaniach zajmie się też m.in. wsparciem PR dla projektów cyfryzacyjnych Grupy Agora i działań Grupy Radiowej Agory, a także doradztwem PR dla podmiotów w grupie kapitałowej Agory.  

Agata Staniszewska jest związana ze spółką od ponad 14 lat. Od 2015 r. pełni funkcję rzecznika prasowego Agory. Wcześniej zajmowała się prowadzeniem działań PR i CSR w Instytucie Monitorowania Mediów oraz agencji Pegasus PR.

Dyrektorem ds. komunikacji korporacyjnej Agory jest od 2014 r. Nina Graboś, która nadzoruje obszar relacji inwestorskich i PR oraz biura prasowego spółki. Od listopada ub.r. jednocześnie kieruje też biurem zarządu Agory. Swoje dotychczasowe zadania z zakresu komunikacji i IR połączyła ze wsparciem zarządu spółki w realizacji kluczowych projektów oraz zapewnieniem sprawnego funkcjonowania biura zarządu jako jego dyrektor.

Nina Graboś pracuje w Agorze od 2005 r. W lutym 2009 r. została szefową działu relacji inwestorskich. Poprzednio była sekretarzem spółki w dziale prawnym, a także zastępcą dyrektora pionu Projekty specjalne, gdzie odpowiadała za sprzedaż i dystrybucję wydawnictw Agory. Wcześniej pracowała w dziale prawnym TU Allianz Życie Polska oraz w ABN AMRO Corporate Finance Polska.

Bożena Josypenko w zespole komunikacji Agory, wraca Paulina Rydzek

Od lutego br. Anna Fidos, pracująca w zespole komunikacji korporacyjnej Agory od 2019 r., zajmuje się nie tylko projektami z obszaru PR, ale też społecznej odpowiedzialności biznesu. Jako specjalista ds. komunikacji i CSR opiekuje się m.in. kwestią prezentowania przez spółkę danych niefinansowych, realizacją strategii CSR Agory oraz komunikacją, w szczególności projektów społecznych i środowiskowych mediów i marek z Grupy Agora. Wcześniej Anna Fidos zajmowała się m.in. działaniami PR projektów wydawniczych w agencji Business & Culture.

W styczniu 2021 r. do działu komunikacji korporacyjnej Agory dołączyła Bożena Josypenko. W roli specjalistki ds. komunikacji zajmuje się m.in. wsparciem zespołu w obszarach PR i IR, a także działaniami CSR Agory i ich raportowaniem.

Wcześniej, przez ponad 12 lat Bożena Josypenko związana była z Bankiem Pekao, gdzie zajmowała się projektami z obszaru badań, komunikacji, CSR, wydarzeń korporacyjnych oraz tymi, w których bank występował w roli partnera lub sponsora. Pracując w Pekao, m.in. przez wiele lat odpowiadała za współpracę banku z Fundacją WOŚP, pracowała przy organizacji Polish House podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos oraz organizowała londyńskie spotkania Investor Day.

W zespole komunikacji Agory pracuje też Paulina Rydzek, która powróciła do działu po dłuższej nieobecności. Na stanowisku specjalisty ds. komunikacji zajmuje się realizacją działań PR dla mediów i marek z Grupy Agora. Jest związana ze spółką od 2018 r.; wcześniej była specjalistą ds. PR i komunikacji B2B w Stopklatce TV (Stopklatka SA), pracowała też m.in. w Polskim Instytucie Badań i Innowacji oraz Agencji PR Futurama Communication Intelligence.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agata Staniszewska zastępcą dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej Agory

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl