SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agata Szeliga-Staszkiewicz pokieruje w Facebooku współpracą z agencjami w Europie Środkowo-Wschodniej

Agata Szeliga-Staszkiewicz dołączyła do warszawskiego zespołu Facebooka, obejmując funkcję szefowej współpracy z agencjami marketingowymi w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej pracowała m.in. w Dentsu Aegis Network Polska, Procter&Gamble i Call Center Poland.

Agata Szeliga-StaszkiewiczArticle

W warszawskim biurze Facebooka Agata Szeliga-Staszkiewicz będzie odpowiedzialna za współpracę firmy z agencjami komunikacji marketingowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

- Współpraca z agencjami ma strategiczne znaczenie dla naszej działalności, dlatego poszukiwaliśmy osoby nie tylko doskonale znającej branżę, ale również posiadającej przekonującą wizję rozwoju tej współpracy. Jestem przekonany, że taką osobą jest Agata. Wierzę, że jej doświadczenie i wiedza pomogą naszym partnerom osiągać jeszcze lepsze rezultaty biznesowe i uwalniać kolejne pokłady kreatywności - komentuje Robert Bednarski kierujący działalnością Facebooka w Europie Środkowo-Wschodniej.

Poprzednio Agata Szeliga-Staszkiewicz przez ponad cztery lata pracowała w holdingu marketingowym Dentsu Aegis Network Polska. Pełniła tam kolejno funkcje dyrektor zarządzającej agencji Hypermedia i Isobar Polska oraz szefowej Isobar Poland Group (obejmującej agencje Isobar Polska, Lubię to - linked by Isobar i Hypermedia - linked by Isobar). Odeszła stamtąd w połowie br., jej obowiązki przejęli Krzysztof Mocek i Arkadiusz Szulc.

Wcześniej była związana m.in. z firmami Procter&Gamble i Call Center Poland.

Szeliga-Staszkiewicz to kolejna menedżerka przechodząca do warszawskiego biura Facebooka z branży marketingowej. Od sierpnia br. szefową Facebooka w Polsce jest Agnieszka Kosik, poprzednio CEO domu mediowego MediaCom Warszawa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agata Szeliga-Staszkiewicz pokieruje w Facebooku współpracą z agencjami w Europie Środkowo-Wschodniej

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Slash
Czyli team do zwalczania i rugowania z rynku tradycyjnych wydawców prasowych i ich biznesu rozrasta się:) Mam duży dyskomfort w czytaniu tego typu informacji na portalu, który gdzieś w swojej historii tworzony był z myślą o tej właśnie grupie docelowej.
odpowiedź
User
Monika Ostrowska
Kondycja Isobar, w którym pracuję, pogarszała się za czasów p. Agaty z miesiąca na miesiąc i proces postępuje nadal. Nie wróży to świetlanej przyszłości dla współpracy Facebooka z Agencjami.
odpowiedź
User
Krzysztof Mocek
Kondycja Isobar, w którym pracuję, pogarszała się za czasów p. Agaty z miesiąca na miesiąc i proces postępuje nadal. Nie wróży to świetlanej przyszłości dla współpracy Facebooka z Agencjami.


Moniko, szanuję Twoje zdanie, chociaż się z nim nie zgadzam. Agata pracowała z nami przez kilka lat, uważam ten czas za owocny i jestem jej bardzo wdzięczny za wartość, którą wniosła do firmy. Agato, gratulacje! Bardzo cieszę się, że dane nam będzie jeszcze wspólnie pracować 🙂
odpowiedź