SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja Bazgroł zmienia nazwę na Buzzgrow

Agencji reklamowa PZL przeprowadza właśnie rebranding swojej spółki córki - agencji Bazgroł. Od początku czerwca firma kontynuuje swoją działalność pod nazwą Buzzgrow, jednocześnie odświeżając i poszerzając zakres swoich usług.

Article

Jak mówi Kot Przybora, współwłaściciel agencji Buzzgrow oraz współwłaściciel i dyrektor kreatywny agencji PZL rebranding agencji Bazgroł jest "dość sprytny".

- Bez zmiany nazwy, bo jak ktoś powie na głos starą i nową, to usłyszy dokładnie to samo. Taki ukryty żarcik. Ale nie będziemy żartować, jeśli chodzi o zaangażowanie i pracę firmy, tak jak zresztą dotąd nie żartowaliśmy. Postaramy się tylko, żeby nowe, znacznie bardziej ekspansywne w wyrazie logo towarzyszyło wyraźnemu zwiększeniu rozgłosu na temat naszych klientów i tego, co dla nich robimy - komentuje Kot Przybora.

Bazgroł z Grupy PZL od 2016 roku na rynku

Bazgroł powstał w 2016 r. jako nowa spółka w rodzinie PZL zajmująca się komunikacją w kanałach digitalowych, z głównym naciskiem na strategię i projekty content marketingowe, akcje typu native advertising oraz aktywacje z influencerami. Zespół agencji przez kilka lat zrealizował wiele tego typu projektów, sukcesywnie budując swoje portfolio.

Obecnie jako Buzzgrow postawił na poszerzenie zakresu swoich usług oraz odświeżenie identyfikacji.

W agencji Buzzgrow realizujemy projekty od najmniejszych po najbardziej rozbudowane, ale zawsze staramy się podchodzić do nich nieszablonowo i z wyjątkową dbałością o jakość każdego z nich. Do współpracy z klientami Buzzgrow’a podchodzimy podobnie jak przez ponad 20 lat w PZL - musi być wyjątkowo, wyróżnialnie i efektywnie. Łączy nas z PZL ta sama szkoła wyobraźni, rozbudzania emocji, jakości w myśleniu strategicznym i kreatywnym aż po realizację - mówi Michał Nadgrodkiewicz, współwłaściciel i partner zarządzający agencji Buzzgrow.

– Jednocześnie, chcąc bardziej kompleksowo realizować projekty dla naszych klientów, dobraliśmy sobie wyjątkowych ekspertów i partnerów, we współpracy z którymi będziemy w stanie zrealizować wielowymiarowe projekty digitalowe – dodaje.

 Buzzgrow realizuje kompleksowe projekty z zakresu strategii komunikacji w kanałach digitalowych, kreacji i produkcji contentu (social media, video, display, treści na WWW, blogi, animacje, infografiki), aktywacji influencerskich, projektów natywnych z wydawcami, prowadzenia i obsługi social mediów, zakupu mediów digitalowych oraz wspiera firmy w realizacji typowo biznesowych treści, takich jak raporty, webinary, podcasty, prezentacje i inne.

Dołącz do dyskusji: Agencja Bazgroł zmienia nazwę na Buzzgrow

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl