SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencja Dziadek do Orzechów szuka NGO-u, dla którego będzie pracować za darmo

"Szukamy klienta, dla którego będziemy pracować za darmo" - tak brzmi hasło kampanii autopromocyjnej agencji reklamowej Dziadek do Orzechów. Zespół deklaruje wsparcie kreatywne pro publico bono dla wybranej organizacji pozarządowej.

Zespół agencji Dziadek do Orzechów Article

Na potrzeby kampanii, agencja opublikowała reklamy w prasie branżowej oraz opiniotwórczych tygodnikach, które zachęcają przedstawicieli trzeciego sektora do zgłaszania się po bezpłatne wsparcie kreatywne.

Zespół Dziadka do Orzechów deklaruje przygotowanie strategii komunikacji marki, pomysły na kampanie reklamowe, wsparcie kreatywne i organizacyjne podczas produkcji, pomoc w planowaniu i zakupie mediów, wsparcie w czasie trwania kampanii oraz szczegółowe raportowanie wyników.

Jak przekonuje zespół agencji w tekście swojej reklamy prasowej, "każde przedsiębiorstwo powinno na swój sposób włączyć się w pomoc w realizacji celów społecznych". - To przekonanie agencja postanowiła wcielić w życie zapraszając do współpracy organizacje pozarządowe i oferując to, co ma najlepszego - swoją pracę - czytamy w komunikacie firmy.

Zainteresowane podmioty mogą zgłaszać się na stronie Dziadek do Orzechów / NGO, i tam odpowiedzieć na kilka krótkich pytań, będących zarazem rodzajem mini-briefu dla agencji. Na podstawie otrzymanych odpowiedzi i dalszych rozmów z zainteresowanymi podmiotami, agencja wybierze organizację, dla której będzie pracować długofalowo pro publico bono.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencja Dziadek do Orzechów szuka NGO-u, dla którego będzie pracować za darmo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl