SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja M+G nowym członkiem ZFPR

Do Związku Firm Public Relations dołączyła nowa agencja M+G.

M+G to agencja istniejąca na rynku od 2005 roku, która oferuje profesjonalne,kompleksowe doradztwo w zakresie komunikowania korporacyjnego i finansowego, produktowego, relacji inwestorskich, komunikacji wewnętrznej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, a także szkolenia z wystąpień publicznych, kontaktów z mediami oraz obowiązków informacyjnych spółek giełdowych.

Prezeską zarządu M+G jest Magda Kołodziejczyk.

– Wartości i misja ZFPR są nam bardzo bliskie, dlatego z przyjemnością dołączamy do grona zrzeszonych w Związku agencji. ZFPR to także doskonała platforma kształtowania standardów rynku PR w Polsce oraz wymiany doświadczeń pomiędzy agencjami działającymi w różnych jego segmentach. Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest współpraca ze spółkami giełdowymi, które wspieramy zarówno w procesie IPO, jak i później w budowaniu wizerunku firmy oraz prowadzeniu komunikacji z otoczeniem. Chcemy, aby nasze wieloletnie doświadczenie z pracy dla spółek z rynku kapitałowego było wartością dodaną, jaką wniesiemy do ZFPR. Jednocześnie cieszymy się z możliwości wymiany doświadczeń z innymi agencjami działającymi na tym polu – podkreśla Magda Kołodziejczyk, prezeska zarządu M+G.

W gronie klientów nowej agencji członkowskiej ZFPR są m.in.: Dom Development, ZUE, Auto Partner, Grupa Wielton, Mercor czy Huuuge.

Związek Firm PR zrzesza obecnie 37 agencji.

Dołącz do dyskusji: Agencja M+G nowym członkiem ZFPR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl