SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja Profile zajmie się kampanią PARPA adresowaną do księży

Agencja Profile po wygranym przetargu Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zajmie się realizacją kampanii skierowanej do duchownych Kościoła Katolickiego i innych związków wyznaniowych.

Article

W ogłoszonym na początku lutego przetargu PARPA wpłynęły oferty od 12 firm. Złożyły je, oprócz agencji Profile, Fundacja Instytut Łukasiewicza, Business Consulting, firma Trzy Drugie Aleksandra Michalak, Agencja Reklamowa Formind, Pan Pikto Łukasz Jurkiewicz, Lechaa Consulting Lublin, Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego, spółka KDK, Althermedia, Ecorys Polska oraz World Media.

Oferta agencji Profile z ceną 199,8 tys. zł uzyskała najwyższą liczbę punktów. Agencja zajmie się na zlecenie PARPA przygotowaniem i realizacją trzymiesięcznej kampanii edukacyjno-informacyjnej zaplanowanej na okres od początku kwietnia do końca czerwca br.. Jej celem jest zwiększenie kompetencji księży w zakresie udzielania wsparcia rodzinom i osobom z problemem alkoholowym.

Jak tłumaczy PARPA, Kościół katolicki oraz inne wspólnoty religijne są miejscem pierwszego kontaktu w przypadku pojawienia się problemów alkoholowych w rodzinie, dlatego należy przeprowadzić kampanię zwiększającą zaangażowanie i kompetencje przedstawicieli Kościoła i innych wspólnot religijnych w zakresie udzielania adekwatnego wsparcia psychologicznego i informacji osobom uzależnionym i członkom ich rodzin.

W ramach kampanii zaplanowano emisję dwóch wersji spotów: w pierwszym ma być pokazana rozmowa księdza z osobą mającą problemy alkoholowe, w drugim - rozmowa z dorosłym członkiem rodziny. Dodatkowo planowane jest uruchomienie strony internetowej dotyczącej kampanii, zorganizowanie eventów i działania PR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencja Profile zajmie się kampanią PARPA adresowaną do księży

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Symetryczny
A kto zajmie się pijącymi księżmi? Pijany biskup rozwalający na latarni swoje audi ma uczyć "owieczki" cnoty wstrzemięźliwości?
odpowiedź