SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja SEO Grupa iCEA – przepis na to, jak odnieść sukces międzynarodowy

Ciężka praca, determinacja i dobra strategia to klucz do sukcesu wielu współczesnych firm. Dowodem tego jest agencja Grupa iCEA, która w ciągu ostatniej dekady nieustannie wyznacza standardy w branży pozycjonowania stron internetowych. Przyjrzyjmy się bliżej jej historii.

Początki Grupa iCEA – od czego się zaczęło?

iCEA Group to agencja SEO, która od lat pomaga swoim klientom w budowaniu widoczności stron internetowych w wyszukiwarce. Firma rozpoczęła działalność w 2007 roku. Pracowało w niej wówczas tylko 3 specjalistów. Stale rozwijała jednak swoje wpływy, poszerzając zespół ekspertów i otwierając się na nowe, w tym także zagraniczne, rynki.

Obecnie Grupa iCEA jest największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 350 specjalistów z różnych dziedzin. Agencja oferuje usługi nie tylko w Polsce, ale też w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Od lat Grupa iCEA wprowadza nowe rozwiązania w obszarze pozycjonowania, zdobywa partnerów i otwiera się na nowe branże, osiągając tym samym dynamiczny rozwój.

W 2017 roku firma rozszerzyła zakres usług, oferując swoim klientom nie tylko SEO, ale też SEM, UX oraz SXO. Rozpoczęła budowę ekosystemu 360, gwarantując tym samym kompleksowe wsparcie we wszystkich obszarach marketingu cyfrowego.

W roku 2018 doszło do fuzji agencji SEO: Enterso, Niezwiązanych i Grupy M40, a dynamiczny rozwój firmy zaowocował przyznaniem dla Grupa iCEA certyfikatu Google Premier Partner oraz tytułu Google Rising Stars. Podkreśliło to profesjonalizm firmy i ustanowiło ją liderem w zakresie SEO i SXO w obszarze e-commerce.


źródło: Screen ze strony www.grupa-icea.pl

Grupa iCEA – rozwój na rynkach zagranicznych

Grupa iCEA specjalizuje się przede wszystkim w pozycjonowaniu stron internetowych. Warto wspomnieć, że działa nie tylko w Polsce, ale też za granicą, oferując przedsiębiorcom z wielu krajów kompleksowe wsparcie w zakresie SEO, UX i SEM.

Agencja ma na swoim koncie wiele owocnych kampanii zrealizowanych w Ameryce Północnej i Azji, a jej dynamiczny rozwój stale zachęca do współpracy europejskich przedsiębiorców z krajów, takich jak Czechy, Niemcy czy Wielka Brytania.

Warto dodać, że zespół Grupa iCEA obejmuje wykwalifikowanych specjalistów nie tylko z Polski, ale też wielu innych państw. Wśród zatrudnionych możemy wyróżnić takich ekspertów, jak: handlowcy, pozycjonerzy, copywriterzy, graficy, web developerzy i czuwający nad wszystkim pracownicy administracji. Agencja wspiera ponadto rozwój młodych talentów, angażując się we współpracę ze stażystami i praktykantami.

Sukces opisany nagrodami

Liczne sukcesy i udane kampanie przyniosły agencji wiele certyfikatów oraz wyróżnień. Wspomniany wcześniej certyfikat Google Partners Rising Stars to tylko jedna z nagród. Firma została ponadto wyróżniona trofeum Google Partner, a także włączona do Związku Pracodawców Branży Internetowej oraz Izby Gospodarki Elektronicznej.

Grupa iCEA aktywnie uczestniczy w licznych wydarzeniach branżowych na całym świecie, podczas których prezentuje własne projekty, omawia struktury branży e-commerce oraz prezentuje innowacyjne rozwiązania.

Agencja w 2021 roku zdobyła tytuł Najlepszego Usługodawcy Digitalowego podczas eTrade Awards. Firmę wyróżniono ponadto jako Dyrektora Marketingu roku 2020/2021 w kategorii “Master of content marketing" oraz nominowano przez E-commerce Berlin w kategorii Best Agency. Grupa iCEA zdobyła też nominację od Marketing Performance Diamond w kategorii The Most Effective SEM Campaign.

Liczne sukcesy potwierdzają zaangażowanie i skuteczność specjalistów Grupa iCEA. Przyznane nagrody motywują pracowników do podejmowania kolejnych wyzwań, a także otwierania się na nowe możliwości w zakresie pozycjonowania stron internetowych i marketingu cyfrowego.

Grupa iCEA – plany na przyszłość

Obecnie Grupa iCEA działa na trzech kontynentach, zatrudnia ponad 350 wykwalifikowanych pracowników, oferuje wsparcie w kluczowych dziedzinach marketingu cyfrowego oraz gwarantuje swoim klientom nieszablonowe podejście do pozycjonowania stron internetowych.

Agencji zaufało już ponad 3000 firm z różnych branż, czego potwierdzeniem jest realizacja ponad 7000 kampanii marketingowych. Wśród wspieranych przez nią marek, znajdują się takie przedsiębiorstwa, jak: Lou, MK Cafe, Orange, Mosquito, Romet czy Dekoria.
Agencja współpracuje ponadto z 237 partnerami, co czyni ją jedną z najbardziej rozwiniętych agencji marketingowych w Polsce. Przy tak licznych osiągnięciach nietrudno wyobrazić sobie jej dalszy rozwój.

Pracownicy nie spoczywają na laurach. Kolejne sukcesy motywują ich do nowych działań i rozwijania poszczególnych działów firmy. Grupa iCEA jest otwarta na nowe możliwości, stale poszukuje specjalistów w zakresie SEO, UX, SEM, SXO oraz copywritingu.
Zespół doświadczonych ekspertów oferuje holistyczne podejście do pozycjonowania stron a indywidualne do klienta, transparentność działań oraz efektywność strategii marketingowej. Jeśli chcesz poznać nieszablonowe rozwiązania lub zrozumieć sposoby, dzięki którym Twoja marka mogłaby osiągnąć sukces w Internecie, skontaktuj się z nami już dziś!