SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja You Welcome pracuje dla Fundacji Gdańskiej

Agencja You Welcome została wybrana przez Fundację Gdańską do realizacji kampanii społecznej o pieczy zastępczej - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. 

Article

Celem zaplanowanej przez Fundację Gdańską kampanii jest m.in. zwiększenie świadomości dotyczącej funkcjonowania pieczy zastępczej w Gdańsku, a także znalezienie rodzin, które zdecydują się wziąć udział w programie prowadzonym przez MOPR i będą pełnić pieczą zastępczą dla dzieci rodzin w kryzysie ze szczególnym uwzględnieniem osób uchodźczych. Fundacja podkreśla, że obecnie liczba dzieci, które czekają na przydzielenie opieki zastępczej przewyższa liczbę osób, które chciałyby się podjąć takiej opieki.

Założeniem zaplanowanej kampanii jest dotarcie do jak największej liczby mieszkańców Gdańska. W tej sposób Fundacja Gdańska chciałaby zwiększyć świadomość istnienia instytucji pieczy zastępczej i dzięki temu zwiększyć liczbę osób, które chciałyby wziąć udział w programie. W tym celu chce wykorzystać kilka kanałów komunikacji. 

Zaplanowane działania zakładają m.in. emisję spotów video w internecie, w mediach społecznościowych, w radiu, reklamy w internecie i na nośnikach zewnętrznych, komunikację i działania reklamowe w mediach społecznościowych, szeroko rozumiane działania PR, współpracę z twórcami internetowymi oraz utworzenie informacyjnej podstrony internetowej zawierającej informacje o pieczy zastępczej. Kampania ma być realizowana jesienią br. 

W prowadzonym postępowaniu Fundacja Gdańska wybrała do współpracy agencję You Welcome. Liczby i nazw jego uczestników nie podaje. 

Agencja będzie odpowiadać m.in. za przygotowanie wstępnej koncepcji kreatywnej i strategii kampanii, kreację i realizację spotów reklamowych, przygotowanie koncepcji graficznej, zaplanowanie emisji i zakup czasu antenowego / radio, kreację i realizację kampanii outdoorowej, utworzenie informacyjnej podstrony internetowej zawierającej informacje o pieczy zastępczej, wykup nośników zewnętrznych, opracowanie i realizację strategii działań reklamowych i wizerunkowych w internecie. Zajmie się również planem na działania PR, nawiązaniem patronatów medialnych, a także opracowaniem planu publikacji w mediach lokalnych oraz znalezieniem odpowiednich influencerów i twórców internetowych i nawiązaniem współpracy z nimi.
 

Dołącz do dyskusji: Agencja You Welcome pracuje dla Fundacji Gdańskiej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl