SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencje About Ad i Morski Studio Graficzne zacieśniają współpracę

Poznańskie agencje About Ad i Morski Studio Graficzne podjęły decyzję o ścisłej współpracy. Łączą swoje działy projektowe i obsługi klienta oraz wzmacniają dział strategii.

Article

Firmy zachowują swoje dotychczasowe nazwy, łącząc jednak siedzibę.

About Ad realizuje kompleksowe usługi marketingowe, ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia sprzedaży. Oferuje rozwiązania strategiczne, kreacyjne, a także produkcyjne. W portfolio firmy znajduje się m.in. Stokrotka, Volkswagen Poznań, Biedronka, Piotr i Paweł, Chata Polska, Polsoja, Stiga czy Glutenex.

Morski Studio Graficzne specjalizuje się w brandingu, content marketingu oraz ilustracji prasowej i wydawnictwach. Założone z udziałem Igora Morskiego, funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat. Swoją pozycję budowało w oparciu o współpracę z takimi firmami jak Skoda, Herlitz i „Wprost”.

Obie firmy dostrzegają rosnące zapotrzebowanie rynkowe na wartościowe rozwiązania kreatywne oraz profesjonalne doradztwo strategiczne. Nie poprzestają zatem na połączeniu swoich działów projektowych i obsługi klienta, lecz znacząco wzmacniają dział strategii. Wzajemna wymiana kompetencji i doświadczeń ma zaowocować rozszerzeniem oferty i podniesieniem standardów jakości.

- Robimy to, bo chcemy rozwijać się jeszcze szybciej. Kompetencje obu zespołów uzupełniają się i wyraźnie czuć między nimi twórczą energię. Jestem przekonany, że zapewni to naszym klientom szerszy wachlarz usług i wyższą jakość. Jest to zresztą pierwszy krok na drodze do utworzenia większej grupy - komentuje Maciej Bielaczyk, główny udziałowiec agencji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencje About Ad i Morski Studio Graficzne zacieśniają współpracę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl