SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Branża PR organizuje pomoc dla Agnieszki Bednarczyk z Polskiego Stowarzyszenia Public Relations

Agnieszka Bednarczyk, członkini zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, kilkanaście dni temu uległa poważnemu wypadkowi drogowemu (jako piesza). W związku z tym, PSPR apeluje o pomoc dla specjalistki. Rozpoczęła się m.in. zbiórka pieniędzy.

Agnieszka Bednarczyk Article

Jak podaje w komunikacie PSPR, Agnieszka Bednarczyk stała się przypadkową, niezwykle pechową ofiarą wypadku. Doszło od niego 22 grudnia. Bednarczyk odniosła bardzo ciężkie obrażenia, głównie twarzoczaszki, wymagające licznych operacji rekonstrukcyjnych i kosztownego leczenia, ma także połamane oba nadgarstki. Przebywa w Wojewódzkim Szpitalu w Sosnowcu.

Będą jednak potrzebne kolejne operacje, zabiegi. A przede wszystkim Agnieszkę czekają bardzo kosztowne wieloletnie leczenie i rehabilitacja. Także opieka jest niezbędna, ponieważ długo nie będzie w stanie wykonywać podstawowych czynności. Niestety, jak to w życiu bywa, nieszczęścia chodzą parami. Agnieszka, miała właśnie zmienić pracę i wygasiła w tym celu działalność gospodarczą. W wyniku splotu okoliczności nie zdążyła podpisać nowej umowy – mówi Krzysztof Bekus, brat Agnieszki Bednarczyk.

Branża PR prosi o pomoc dla Agnieszki Bednarczyk

Rodzina oraz PSPR zachęcają i proszą by zaangażować się w akcję pomocy finansowej na leczenie, które – jak Agnieszka podkreśla, pozwolą jej ponownie żyć w pełnym tego słowa znaczeniu.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Agnieszka Bednarczyk przekazuje: "Choć to jest prawdziwy cud, to ja żyję. Dostałam drugie życie. Dla mnie znaczy to, że mam na tym świecie jeszcze coś do zrobienia".

Zbiórka online na rzecz Agnieszki Bednarczyk jest dostępna na Pomagam.pl/aga_bednarczyk.

Agnieszka Bednarczyk jest członkinią zarządu PSPR od lutego 2019 r., wcześniej zasiadała we władzach Oddziału Śląskiego PSPR, a w samej organizacji jest od 2010 r. Przez wiele lat prowadziła w Częstochowie agencję Strategia FM.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Branża PR organizuje pomoc dla Agnieszki Bednarczyk z Polskiego Stowarzyszenia Public Relations

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl