SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Janota: z Agory do Grupy Domodi

Z początkiem listopada do Grupy Domodi dołączyła Agnieszka Janota, obejmując nowoutworzone stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji. Ostatnio pracowała w Agorze.

Article

W Grupie Domodi Agnieszka Janota będzie zarządzać działami e-commerce Fashion oraz Home & Decor, działem sprzedaży dodatkowej i wizerunkowej oraz działem technicznego wsparcia sprzedaży.

Agnieszka Janota specjalizuje się w branży e-commerce oraz marketingu afiliacyjnym i reklamą zasięgową. Wcześniej była związana m.in. ze spółką Złote Wyprzedaże, a ostatnio z Agorą, gdzie przez ponad cztery lata obejmowała stanowisko dyrektora ds. e-commerce w Gazeta.pl.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej.

- Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie zdobyte przez Agnieszkę Janotę zarówno w branży e-commerce, jak i portalach horyzontalnych, są nie tylko znakomitym uzupełnieniem kompetencji naszego zespołu, ale i pozwolą nam zbudować jeszcze lepszą ofertę dla naszych klientów - mówi Adam Plona, CEO Grupy Domodi.

Grupa Domodi to wrocławska spółka, do której należą marketplace’y e-commerce dla branży fashion – Domodi.pl i Allani.pl oraz dla branży home & decor - Homebook.pl. Grupa Domodi jest częścią Wirtualna Polska Holding.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Janota: z Agory do Grupy Domodi

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Anonim
Miałem szansę zobaczyć Panią Agnieszkę w środowisku pracowniczym oraz być świadkiem rezultatów oraz atmosfery, którą zawsze przynosiła do miejsc pracy w których się znajdowała i mogę z całą pewnością powiedzieć, że Grupa Domodi zyskała wybitnego specjalistę i świetnego człowieka! :)
12 8
odpowiedź
User
Sens Życia
No Agora ma zdolności przyciągania ambitnych, młodych, zdolnych menadżerów i później ich szybkie wypuszczania na rynek zamiast budowania z nimi biznesu. Leśne dziadki dalej na stanowiskach. PZPN polskiego biznesu. WP Agora 100:0 ;-) Gratulacje
20 8
odpowiedź
User
Anonim
Bardzo dobre wzmocnienie. Pani Agnieszka to gwarancja sukcesów, do tego osoba profesjonalna z wielką klasą!
11 8
odpowiedź
User
gosciu
no Plona tam niezłą drużynę buduje, pytanie tylko czy ten model nie osiągnął już sufitu?
8 8
odpowiedź
User
Gościu gościa
no Plona tam niezłą drużynę buduje, pytanie tylko czy ten model nie osiągnął już sufitu?
Kategorii e-commerce jest masa. dodatkowo są jeszcze usługi. Jak zespół osiągnie możliwość budowania szybkich poców, bez dług technologicznego, szybko będzie weryfikował doświadczalnie hipotezy to sky is the limit. Zespół to najważniejszy element biznesu
10 8
odpowiedź