SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Klimczak i Piotr Osiński w jury Cannes Lions Festival

Agnieszka Klimczak, creative partner w FCB&themilkman oraz Piotr Osiński, regional creative director w VMLY&R zasiądą w jury tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions, którego tegoroczna 70. edycja odbędzie się w czerwcu.

Organizatorzy Cannes Lions International Festival of Creativity ogłosili shortlist jury. Reprezentantami polskiej branży reklamowej będą Agnieszka Klimczak, creative partner w FCB&themilkman oraz Piotr Osiński, regional creative director w VMLY&R Poland.

Agnieszka Klimczak będzie w  gronie jurorów w kategorii Engagement Track (we współpracy z LinkedIn) - Direct Lions.

Z kolei Piotr Osiński, będzie oceniał zgłoszenia w kategorii Brand Experience & Activation. Ta kategoria skupia się na kompleksowym budowaniu marek z wykorzystaniem m.in. projektowania doświadczenia konsumentów i ich pełnego angażowania poprzez dostępne touchpointy.

W jury tegorocznego festiwalu Cannes Lions zasiądzie 197 ekspertów z 58 rynków, reprezentujących wiodące światowe talenty z różnych dziedzin. Jury konkursu Cannes Lions weźmie udział w ocenie zgłoszeń zdalnie ze swoich miejsc zamieszkania na całym świecie.

-  Pierwsza runda oceny, która wyłoni krótką listę Cannes Lions, ma kluczowe znaczenie. Mamy światowej klasy grupę wyjątkowych talentów i ekspertów z całego świata, którzy wnoszą wiele zaangażowania i wiedzy do ważne zadanie w ręku. Chciałbym podziękować za ich ciężką pracę w wyborze pracy, która zostanie nagrodzona i doceniona na Festiwalu w tym roku - powiedział Simon Cook, dyrektor generalny Lions.

Cannes Lions International Festival of Creativity to największy międzynarodowy festiwal kreatywności i reklamy, który od lat jest jednym z najważniejszych punktów odniesienia i globalnym wyznacznikiem kierunku rozwoju branży. W tym roku odbędzie się jego jubileuszowa, 70. edycja. W konkursie oceniane są prace w wielu obszarach - od rozwoju produktów i usług, przez tworzenie i realizację strategii komunikacji, po siłę ich oddziaływania na odbiorców. Wśród jury znajdują się reprezentanci globalnych brandów, a także eksperci posiadający potwierdzone kwalifikacje i doświadczenie w branży kreatywnej.

Tegoroczny Cannes Lions Festival odbędzie się w dniach 19-23 czerwca 2023 r .

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Klimczak i Piotr Osiński w jury Cannes Lions Festival

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl