SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Agnieszka Kłos za Davida Parkinsona prezesem Provident Polska, Tomasz Skiba w zarządzie

Agnieszka Kłos od 1 stycznia 2018 r. zastąpi Davida Parkinsona na stanowisku prezesa zarządu w firmie pożyczkowej Provident Polska. Pełnioną przez nią do tej pory funkcję członka zarządu obejmie Tomasz Skiba.

Agnieszka Kłos Article

Agnieszka Kłos posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w sektorze finansowym. Pracę w Provident Polska rozpoczęła w 2007 r. Przez 7 lat była odpowiedzialna za zarządzanie działem finansów. Po objęciu stanowiska dyrektora ds. rozwoju biznesu w jej kompetencjach było poszukiwanie możliwości w obszarze przejęć, budowanie partnerstwa i sojuszy strategicznych, rozwijanie kanału brokerskiego oraz realizacja benefitów strategicznych. Od 2016 r. pełniła funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion sprzedaży.

Wcześniej Kłos doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w Ernst & Young Audit oraz firmie Greig Middleton, zajmującej się doradztwem i usługami maklerskimi. Jest absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, posiada kompetencje biegłego rewidenta i FCCA.

Na stanowisku prezesa zarządu Provident Polska Kłos zastąpi Davida Parkinsona, który obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego regionu Europy Północnej (Polska i Czechy).

Do zarządu Provident Polska dołącza również Tomasz Skiba, obejmując pełnioną ostatnio przez Kłos funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za pion sprzedaży. Skiba związany jest z Providentem od 16 lat, w trakcie których pełnił kluczowe role związane ze wspieraniem pionu sprzedaży i obsługi klientów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Kłos za Davida Parkinsona prezesem Provident Polska, Tomasz Skiba w zarządzie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing