SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Była szefowa polskiego biura Meta Platforms w Fundacji Unsung Heroes

Agnieszka Kosik, do czerwca ub.r. szefowa polskiego oddziału Meta Platforms, jest obecnie w komitecie programowym Fundacji Unsung Heroes - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Agnieszka KosikAgnieszka Kosik

Agnieszka Kosik jest członkinią komitetu programowego i mentorką Fundacji Unsung Heroes.

Fundacja ta organizuje programy akceleracyjne dla startupów impactowych, których technologie mogą wesprzeć działania organizacji pozarządowych w Polsce i na świecie w tym na na misjach humanitarnych. Niedługo rusza pierwsza edycja.

Założycielem i dyrektorem generalnym fundacji Radek Wierzbicki. W jej komitecie programowym zasiadają także Martyna Zastawna, Maria Belka, Tomasz Braun, Sławomir Chmiel. Obecnie trwa budowa zespołu współpracowników Fundacji. Na luty zaplanowano powołanie organu prawnego organizującego akceleracje Unsung Heroes, a na marzec - selekcję startupów do akceleracji. Projekt ma ruszyć w marcu br.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Agnieszka Kosik do Meta (wówczas jeszcze Facebook) dołączyła w sierpniu 2018 roku obejmując nowo utworzone stanowisko head of Poland w Meta i odpowiadała za zarządzanie rozwojem działalności firmy w Polsce.

Przed dołączeniem do Facebooka Agnieszka Kosik przez 15 lat pracowała w domu mediowym MediaCom Warszawa (GroupM/WPP). Przez 10 lat zajmowała stanowisko CEO, na którym zastąpił ją Jakub Kossut. Wcześniej była tam dyrektorem zarządzającym, m.in. w należącej do Mediacomu spółce Guideline. W latach 1993-2003 Agnieszka Kosik była związana z OMD Poland. Pełniła tam kolejno funkcje od plannera do dyrektora zarządzającego.

Dołącz do dyskusji: Była szefowa polskiego biura Meta Platforms w Fundacji Unsung Heroes

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl