SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Libor: z Totalizatora Sportowego do producenta 4F

Agnieszka Libor, ostatnio dyrektor biura PR i komunikacji oraz rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego, po pięciu latach pracy odeszła z tej firmy. Obecnie jest dyrektorem ds. marketingu sportowego i komunikacji w firmie OTCF, do której należy marka odzieży sportowej 4F - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Agnieszka Libor Article

Agnieszka Libor w Totalizatorze Sportowym pracowała od grudnia 2011 roku. Najpierw była p.o. kierownika zespołu komunikacji i PR oraz rzecznikiem prasowym tej spółki. W połowie 2012 roku awansowała na kierownika zespołu komunikacji i PR. W grudniu 2013 roku została dyrektorem biura PR i komunikacji i funkcję tę pełniła do teraz. Jednocześnie była rzecznikiem prasowym Totalizatora.

Odpowiadała m.in. za tworzenie i realizację strategii komunikacji, działania wizerunkowe spółki, zarządzała polityką informacyjną firmy, kreowała działania z zakresu korporacyjnego PR. Zajmowała się również strategią sponsoringową spółki i działaniami CSR.

Z ustaleń Wirtualnemedia.pl wynika, że obecnie Agnieszka Libor zajmuje stanowisko dyrektora ds. marketingu sportowego i komunikacji w firmie OTCF, która jest właścicielem marki odzieży sportowej 4F. Firma ta ubiera m.in. polskich olimpijczyków, co podkreślała w kampanii reklamowej prowadzonej w ostatnich miesiącach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Libor: z Totalizatora Sportowego do producenta 4F

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Koń pociągowy
Tak, to takie signum temporis. ładne kobiety i młode to przzysłość PR i tzw komunikacji spolecznej. Do tej kategorii dodajmy jeszcze rzecznikowanie prezesom różnych firm i korporacji. :-) a usta, rzeczywiście za bardzo ściśniete, bez obietnicy...
10 8
odpowiedź