SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Maciaszek dyrektorem zarządzającym Lifestyle Interii, Agnieszka Łopatowska korespondentką z Francji

Z początkiem kwietnia Agnieszka Maciaszek rozpoczęła pracę jako dyrektor zarządzająca obszar Lifestyle w portalu Interia (Cyfrowy Polsat). Zastąpi Agnieszkę Łopatowską, która będzie pisała dla Interii z Francji.

od lewej: Agnieszka Maciaszek, Agnieszka Łopatowska, fot. materiały prasoweArticle

Jak informuje Interia, awans Agnieszki Maciaszek na nowe stanowisko „jest efektem jej sukcesów jako dyrektor zarządzającej wewnętrzną agencją content marketingową Content Studio oraz bogatego doświadczenia w mediach cyfrowych”.

- Nowe stanowisko to dla mnie nie tylko ogromne wyzwanie, ale również duża odpowiedzialność. Dostarczenie użytkowniczkom i użytkownikom angażujących, najwyższej jakości treści oraz zadbanie o produkty w taki sposób, by stawały się miejscem pierwszego wyboru dla polskich internatów - to mój cel na najbliższe miesiące - komentuje Agnieszka Maciaszek, dyrektor zarządzająca sektorem Lifestyle w Interii.

Maciaszek z branżą digital jest związana od ponad 15 lat, w swojej karierze odpowiadała za realizację projektów, działań marketingowych i produktowych z zakresu wideo, mobile, e-commerce, content marketingu w największych polskich portalach. Od prawie 10 lat jest związana z Grupą Interia, gdzie do tej pory zarządzała wewnętrzną agencją content marketingową Content Studio.

Relacje z Francji

Natomiast Agnieszka Łopatowska, która zajmowała do tej pory to stanowisko, przeprowadziła się do Francji, gdzie mieszka już kilka miesięcy. W związku z tym będzie przygotowywała dla Interii autorskie relacje.

 Do tej pory pracowała jako dziennikarka specjalizująca się w literaturze i podróżach, z Interią była związana od początku istnienia portalu. Od 2008 roku pełniła funkcję dyrektora obszaru Lifestyle Interia.pl.

Według badania Mediapanel w marcu 2021 strony i aplikacje Grupy Polsat-Interia w kategorii tematycznej Styl życia zanotowały 9 mln użytkowników, którzy wygenerowali 205 mln odsłon, a cała grupa Polsat-Interia – 20,5 mln użytkowników i 1,9 mld odsłon.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Maciaszek dyrektorem zarządzającym Lifestyle Interii, Agnieszka Łopatowska korespondentką z Francji

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dem
Prowincjonalny portal tworzony przez takich samych ludzi.
Poza tym jakie to ma znaczenie skoro za rok po interii w Krakowie nie będzie śladu.
odpowiedź
User
e
interię to polsat wyrwie z korzeniami i zassie do wawy. niestety
odpowiedź
User
Jegomość
Maciaszkowa to jest laska cyborg jak jej kazali to weźmie i zrobi bez sentymentu
odpowiedź