SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejne zmiany w TVN. Agnieszka Maciejewska dyrektorem people & culture

Od 1 kwietnia Agnieszka Maciejewska dołączy do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery. Obejmie nowe stanowisko w strukturze spółki i będzie odpowiadała za działania people & culture TVN i Discovery w Polsce.

Agnieszka Maciejewska; fot. Grupa TVN Discovery Polska Article

Maciejewska będzie zajmowała stanowisko dyrektora people & culture zarówno dla TVN, jak i Discovery w Polsce. Będzie raportowała bezpośrednio do Amy Girdwood, executive vice president people &culture w Discovery.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Agnieszka Maciejewska wraz z objęciem nowego stanowiska równocześnie dołączy również do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery.

- Rynek mediów zmienia się na naszych oczach. W TVN Grupa Discovery chcemy być na czele tych zmian, dostarczając naszym widzom programy, które kochają i mogą oglądać w dowolnym czasie i miejscu na wybranym urządzeniu. Podstawę każdego skutecznego procesu zmiany stanowią ludzie. Pasja, talent i zaangażowanie naszych pracowników stoją za wszystkimi naszymi osiągnięciami. Dlatego bardzo się cieszę, że Agnieszka wzmocni nas właśnie w tym kluczowym obszarze. Biorąc pod uwagę jej doświadczenie, świadomość i wrażliwość międzykulturową, jestem przekonana, że doskonale sprawdzi się w tej roli i będzie dla nas cennym wsparciem - komentuje Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA

- Z wielką przyjemnością obejmuję tak ważne dla Grupy Discovery stanowisko. Dla mnie zawsze liczą się ludzie, ich satysfakcja z pracy i możliwość rozwoju. Cenię pracę ze zgranym i otwartym zespołem, gdzie każdy może rozwijać swój potencjał. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i sposób pracy przyczynią się do wielu kolejnych sukcesów w TVN i Discovery - dodaje Agnieszka Maciejewska.

Maciejewska wcześniej związana była z EY Polska

Agnieszka Maciejewska pracowała wcześniej w EY Polska (Ernst & Young), gdzie zajmowała stanowisko dyrektor personalnej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie w dziedzinie HR oraz programach rozwojowych dla kadry kierowniczej.

Wcześniej była partnerem w firmie doradztwa personalnego Neumann Leadership oraz sprawowała funkcję prezes zarządu Hudson Global Resources w Polsce.

Oprócz pracy zawodowej realizuje się w pracy społecznej. Od 5 lat pełni funkcję prezesa zarządu Fundacji Liderek Biznesu.

TVN z mniejszym zarządem

W ostatnim okresie cięcia nastąpiły w kierownictwie TVN. We wrześniu z firmy odszedł prezes Piotr Korycki, jego obowiązki przejęła Katarzyna Kieli (w grudniu Kieli odeszła z zarządu spółki Discovery Polska, zastąpił ją tam Grzegorz Ziółkowski).

W październiku z TVN pożegnali się członkowie zarządu Maciej Maciejowski (odpowiadał za pion internetowy) i Tomasz Marszałł (nadzorował marketing), a w połowie lutego poinformowano, że z firmy odchodzą dyrektor personalna Agnieszka Trysła (która do tej pory odpowiadała za dział people & culture tylko w TVN) i dyrektor komunikacji korporacyjnej Marcin Barcz, niedługo wcześniej odwołani z zarządu.

W 2019 roku TVN osiągnął wzrost skonsolidowanych przychodów sprzedażowych o 5 proc. do 2,07 mld zł oraz wyniku netto ze 157,71 mln zł straty do 540,57 mln zł zysku. Firma na koniec roku zatrudniała 1,6 tys. osób, zwiększyła wydatki na wynagrodzenia, marketing i badania.

Dołącz do dyskusji: Kolejne zmiany w TVN. Agnieszka Maciejewska dyrektorem people & culture

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Perro
W głowie pustka ale za to ma białe zęby.
44 5
odpowiedź
User
Walt D.
Dyrektor personalna będzie się zajmować people&culture bo zdaniem Katarzyny Kieli ma dużą wrażliwość międzykulturową. Bardzo szanuję dorobek TVN ale chyba coś tam nie za bardzo.
53 4
odpowiedź
User
IOP
Dobry ruch Powodzenia jak to się mówi Psy szczekają a Karawana jedzie dalej .Ale nie wiem jakim trzeba być Geniuszem żeby przy Prawie 3 Miliardach Abonament +m Rekompensata dla TVP zrobić w parę lat z TVP INFO taki kanał że już nie tylko TVN24 ale i POLSAT NEWS ich wyprzedził widać po tym co ostatnio Wygaduje pan Kurski boli ich to to bardzo w końcu TVP INFO to jedyny kanał dostępny za darmo w ramach NTC zarówno TVN24 i POLSAT NEWS jest w ofercie Płatnej .
2 37
odpowiedź