SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kolejne zmiany w TVN. Agnieszka Maciejewska dyrektorem people & culture

Od 1 kwietnia Agnieszka Maciejewska dołączy do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery. Obejmie nowe stanowisko w strukturze spółki i będzie odpowiadała za działania people & culture TVN i Discovery w Polsce.

Agnieszka Maciejewska; fot. Grupa TVN Discovery PolskaArticle

Maciejewska będzie zajmowała stanowisko dyrektora people & culture zarówno dla TVN, jak i Discovery w Polsce. Będzie raportowała bezpośrednio do Amy Girdwood, executive vice president people &culture w Discovery.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Agnieszka Maciejewska wraz z objęciem nowego stanowiska równocześnie dołączy również do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery.

- Rynek mediów zmienia się na naszych oczach. W TVN Grupa Discovery chcemy być na czele tych zmian, dostarczając naszym widzom programy, które kochają i mogą oglądać w dowolnym czasie i miejscu na wybranym urządzeniu. Podstawę każdego skutecznego procesu zmiany stanowią ludzie. Pasja, talent i zaangażowanie naszych pracowników stoją za wszystkimi naszymi osiągnięciami. Dlatego bardzo się cieszę, że Agnieszka wzmocni nas właśnie w tym kluczowym obszarze. Biorąc pod uwagę jej doświadczenie, świadomość i wrażliwość międzykulturową, jestem przekonana, że doskonale sprawdzi się w tej roli i będzie dla nas cennym wsparciem - komentuje Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA

- Z wielką przyjemnością obejmuję tak ważne dla Grupy Discovery stanowisko. Dla mnie zawsze liczą się ludzie, ich satysfakcja z pracy i możliwość rozwoju. Cenię pracę ze zgranym i otwartym zespołem, gdzie każdy może rozwijać swój potencjał. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i sposób pracy przyczynią się do wielu kolejnych sukcesów w TVN i Discovery - dodaje Agnieszka Maciejewska.

Maciejewska wcześniej związana była z EY Polska

Agnieszka Maciejewska pracowała wcześniej w EY Polska (Ernst & Young), gdzie zajmowała stanowisko dyrektor personalnej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradztwie w dziedzinie HR oraz programach rozwojowych dla kadry kierowniczej.

Wcześniej była partnerem w firmie doradztwa personalnego Neumann Leadership oraz sprawowała funkcję prezes zarządu Hudson Global Resources w Polsce.

Oprócz pracy zawodowej realizuje się w pracy społecznej. Od 5 lat pełni funkcję prezesa zarządu Fundacji Liderek Biznesu.

TVN z mniejszym zarządem

W ostatnim okresie cięcia nastąpiły w kierownictwie TVN. We wrześniu z firmy odszedł prezes Piotr Korycki, jego obowiązki przejęła Katarzyna Kieli (w grudniu Kieli odeszła z zarządu spółki Discovery Polska, zastąpił ją tam Grzegorz Ziółkowski).

W październiku z TVN pożegnali się członkowie zarządu Maciej Maciejowski (odpowiadał za pion internetowy) i Tomasz Marszałł (nadzorował marketing), a w połowie lutego poinformowano, że z firmy odchodzą dyrektor personalna Agnieszka Trysła (która do tej pory odpowiadała za dział people & culture tylko w TVN) i dyrektor komunikacji korporacyjnej Marcin Barcz, niedługo wcześniej odwołani z zarządu.

W 2019 roku TVN osiągnął wzrost skonsolidowanych przychodów sprzedażowych o 5 proc. do 2,07 mld zł oraz wyniku netto ze 157,71 mln zł straty do 540,57 mln zł zysku. Firma na koniec roku zatrudniała 1,6 tys. osób, zwiększyła wydatki na wynagrodzenia, marketing i badania.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Kolejne zmiany w TVN. Agnieszka Maciejewska dyrektorem people & culture

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Perro
W głowie pustka ale za to ma białe zęby.
odpowiedź
User
Walt D.
Dyrektor personalna będzie się zajmować people&culture bo zdaniem Katarzyny Kieli ma dużą wrażliwość międzykulturową. Bardzo szanuję dorobek TVN ale chyba coś tam nie za bardzo.
odpowiedź
User
IOP
Dobry ruch Powodzenia jak to się mówi Psy szczekają a Karawana jedzie dalej .Ale nie wiem jakim trzeba być Geniuszem żeby przy Prawie 3 Miliardach Abonament +m Rekompensata dla TVP zrobić w parę lat z TVP INFO taki kanał że już nie tylko TVN24 ale i POLSAT NEWS ich wyprzedził widać po tym co ostatnio Wygaduje pan Kurski boli ich to to bardzo w końcu TVP INFO to jedyny kanał dostępny za darmo w ramach NTC zarówno TVN24 i POLSAT NEWS jest w ofercie Płatnej .
odpowiedź