SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Nowak i Łukasz Mazurczak za Virginie de Baere szefami MVGM w Polsce

Agnieszka Nowak i Łukasz Mazurczak będą nowymi dyrektorami zarządzającymi MVGM w Polsce. Zastąpią Virginie de Baere, która będzie zarządzać MVGM w Belgii.

Agnieszka Nowak, Virginie de Baere i Łukasz Mazurczak; fot. MVGMArticle

Nowak oraz Mazurczak będą łączyć nową funkcję z dotychczasowymi stanowiskami w polskich strukturach MVGM. Aktualnie kierują oni odpowiednio - zespołem ds. zarządzania obiektami handlowymi oraz nieruchomościami biurowymi i magazynowo-logistycznymi.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę https://www.wirtualnemedia.pl/praca/

Strategicznym i wspólnym celem dla nowych dyrektorów zarządzających MVGM w Polsce, obok rozwoju biznesu i relacji z polskimi klientami, będzie przygotowanie firmy do ekspansji i rozwoju w segmencie nieruchomości mieszkaniowych. Firma będzie też koncentrować się na rozbudowie swojego polskiego zespołu, co jest związane z rozszerzeniem portfolio MVGM o ten typ procesów.

- Biorąc pod uwagę nasze wysokie oczekiwania wobec polskiego rynku oraz strategię dalszego wzrostu w odniesieniu do aktywów biurowych, handlowych i magazynowo-logistycznych, a także naszą nową specjalizację w segmencie mieszkaniowym, zdecydowaliśmy o powołaniu dwóch osób na stanowisko dyrektorów zarządzających. Agnieszka i Łukasz stanowią zespół o unikalnych i wszechstronnych kompetencjach. Szczególnie w tych wymagających czasach, kiedy biznes nieruchomościowy musi sprawnie reagować i odpowiadać na zawirowania rynkowe, łączenie różnych specjalizacji, doświadczeń i perspektyw jest bardzo cenne. Serdecznie gratuluję obojgu awansu na to stanowisko. Chcielibyśmy również podziękować Heldze Cosyns, z którą aktualnie prowadzimy rozmowy o jej nowej roli w strukturach MVGM, za jej wysiłki i zaangażowanie w działalność MVGM w Belgii. Virginie dziękujemy za dotychczasowe działania na stanowisku dyrektor zarządzającej w Polsce, przyjęcie nowej roli i możliwość wykorzystania jej wiedzy i kompetencji na naszych rynkach w Europie - komentuje Menno van der Horst, członek zarządu MVGM

Virginie de Baere będzie zarządzać MVGM w Belgii

Virginie de Baere, która aktualnie zajmuje stanowisko dyrektor zarządzającej MVGM w Polsce, po 20 latach pracy na polskim rynku, powróci do ojczystej Belgii, gdzie obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego tamtejszego oddziału MVGM oraz skąd będzie odpowiedzialna za ekspansję MVGM na francuskim rynku.

- Decyzja o powrocie do Belgii nie była prosta. Z polskim rynkiem jestem związana od przeszło 20 lat. To tu przez całą swoją karierę zawodową rozwijałam najlepsze praktyki w obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Natomiast dzięki europejskiej prezencji MVGM, będę mogła kontynuować swoją karierę jako szef firmy w Belgii oraz osoba odpowiedzialna za rozwój biznesu we Francji - mówi Virginie de Baere. - Polska to dojrzały rynek, a MVGM to mocny lider sektora nieruchomości w obszarze property management. Udało nam się tu zbudować wspaniały zespół, który ma bardzo dobre perspektywy i jest ważnym wsparciem dla klientów. Zostawiam polski biznes w najlepszych rękach. Serdecznie gratuluję Agnieszce i Łukaszowi, dziękuję za ich wkład w rozwój naszej firmy i życzę im powodzenia. Bardzo cieszę się na współpracę z zespołem MVGM w Belgii, która ma na celu kontynuowanie rozwoju wiodącej na rynku zarządzania nieruchomościami firmy, którą obecnie jesteśmy - dodaje.

Agnieszka Nowak posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Karierę w tym obszarze rozpoczęła w 2006 roku od objęcia stanowiska dyrektora marketingu łódzkiej Manufaktury. W 2012 roku przeniosła się do Rosji, do Galerii w Sankt Petersburgu zarządzanej przez JLL z ramienia Morgan Stanley, a następnie do Almaty w Kazachstanie, gdzie została dyrektorem zarządzającym centrum Esentai Mall, gdzie głównymi najemcami były takie marki jak Dior, Louis Vuitton, czy Prada.

W 2016 roku wróciła do Polski, zajmując stanowisko dyrektora zarządzającego Galerii Północnej w Warszawie, gdzie była odpowiedzialna za otwarcie centrum i budowę zespołu. Nowak od ubiegłego roku kieruje pracami działu zarządzania nieruchomościami handlowymi w MVGM w Polsce.

Łukasz Mazurczak to ekspert z 20-letnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości komercyjnych. Przez wiele lat był związany z JLL, współpracując blisko z Virginie de Baere i Tomaszem Trzósło, a wcześniej z Cushman & Wakefield. Najpierw w JLL, a obecnie w MVGM kieruje działem zarządzania nieruchomościami biurowymi oraz magazynowymi, a także jest odpowiedzialny za jego rozwój w ślad za zwiększającym się systematycznie portfelem obsługiwanych obiektów, w tym prestiżowych wysokościowych budynków jak Warsaw Spire, Rondo 1, czy Gdański Business Center.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Nowak i Łukasz Mazurczak za Virginie de Baere szefami MVGM w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl