SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Porębska-Burczyn w zarządzie Meritum Banku, będzie odpowiadać za internet

Rada Nadzorcza Meritum Banku powołała Agnieszkę Porębską-Burczyn na członka zarządu Meritum Banku odpowiedzialnego za pion bankowości internetowej.

Agnieszka Porębska-Burczyn w zarządzie Meritum Banku, będzie odpowiadać za internet

Porębska będzie nadzorować obszar depozytów i produktów inwestycyjnych, rachunków, bankowość internetową i mobilną oraz projekt Tesco.

Z sektorem bankowym związana jest od 1996 roku, od początku kariery zawodowej zajmując się bankowością detaliczną, a potem także bankowością dla MSP. W latach 1996-2000, w pierwszym Polsko-Amerykańskim Banku, pełniła funkcję dyrektora departamentu klientów indywidualnych.

W latach 2000-2008 w Fortis Banku odpowiadała za zarządzanie i rozwój bankowości detalicznej i MSP. Zajmowała kierownicze stanowiska w tym obszarze – była dyrektorem pionu strategii i rozwoju, dyrektorem departamentu strategii rynkowej oraz dyrektorem departamentu klientów indywidualnych, odpowiadając m.in. za strategię rozwoju banku w obszarze klientów indywidualnych i MSP.

W Banku DnB NORD Agnieszka Porębska pracowała od sierpnia 2008 r. jako dyrektor banku odpowiadający za rozwój bankowości detalicznej i MSP. Stworzyła strategię i plan finansowy banku w tych obszarach. Od lutego 2010 do maja 2012 pełniła funkcję członka zarządu banku, nadzorującego bankowość detaliczną i MSP w obszarach rozwoju i sprzedaży.

Od stycznia 2013 do sierpnia 2013 pracowała w Idea Expert, początkowo jako doradca zarządu, a następnie jako wiceprezes zarządu, odpowiadając za sprzedaż w obszarze kredytów gotówkowych, samochodowych, hipotecznych i MSP.
 
Agnieszka Porębska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie, wydziału Finansów i Statystyki oraz Harvard Business School Publishing. Posiada też dyplomy Executive MBA University of Minnesota w USA oraz warszawskiej SGH.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Porębska-Burczyn w zarządzie Meritum Banku, będzie odpowiadać za internet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl