SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Była członkini zarządu wraca do kierownictwa Agory. Objęła nowe stanowisko

Po ponad rocznej przerwie do kierownictwa Agory wraca Agnieszka Siuzdak-Zyga. Powołano ją na stanowisko prokurentki.

Agnieszka Siuzdak-Zyga, fot. Agora Agnieszka Siuzdak-Zyga, fot. Agora

W komunikacie Agory podano, że Agnieszka Siuzdak-Zyga otrzymała od zarządu prokurę łączną, która uprawnia do działania razem z jednym z członków zarządu.

Siuzdak-Zyga z końcem sierpnia ub.r. zrezygnowała ze stanowiska członkini zarządu Agory. Uzasadniono, że podjęła tę decyzję ze „względów osobistych i zdrowotnych oraz z uwagi na związaną z nimi planowaną, dłuższą nieobecność”. Przy czym menedżerka pozostała w strukturach firmy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W zarządzie Agnieszka Siuzdak-Zyga była od sierpnia 2021 roku, odpowiadała za pion Gazeta.pl. Prezesem Agory od wiosny 2014 roku jest Bartosz Hojka, a pozostali członkowie zarządu to Tomasz Jagiełło (od połowy 2013 roku), Anna Kryńska-Godlewska (do listopada 2017 roku), Tomasz Grabowski (od czerwca 2021 roku) i powołany w kwietniu ub.r. Wojciech Bartkowiak.

Agnieszka Siuzdak-Zyga w Agorze od prawie dwóch dekad

Z Agorą Agnieszka Siuzdak-Zyga jest związana od 2006 roku. Przez większość tego okresu pracowała w segmencie Internet spółki, kolejno jako redaktor, wydawca, szefowa newsroomu i dyrektor serwisów informacyjnych.

Potem objęła funkcję dyrektora ds. wzrostu biznesu contentowego. Współtworzyła kierunki rozwojowe Gazeta.pl, testowała nowe możliwości biznesowe oraz odpowiadała m.in. za marketing, SEO oraz analizy biznesowe. Natomiast w październiku 2018 roku została dyrektorem pionu Gazeta.pl, odpowiadała za zarządzanie tym obszarem, wynik finansowy oraz biznesowy rozwój portalu.

Czytaj też: Coraz więcej zgłoszeń o nieprawidłowościach w Agorze. „Nasze oczekiwania się sprawdzają”

W trzecim kwartale br. grupa Agora zwiększyła przychody o 36 proc. do 363,5 mln zł, głównie dzięki wzrostowi o prawie połowę w kinach Helios. Strata netto firmy zmalała z 24,5 do 13,1 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Była członkini zarządu wraca do kierownictwa Agory. Objęła nowe stanowisko

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Anna
Usunęliście wszystkie komentarze, bo ludzie zaczęli prawdę pisać. Żałosne.
32 2
odpowiedź
User
ZiemowitZięba
Siuzdak? Co to za nazwisko? Jakie jest jego pochodzenie, na pewno nie polskie.
8 12
odpowiedź
User
Haha
I dobrze może przypilnuje rafałka co miał stać na straży deklaracji redakcyjnej a sobie aszdziennik urządza. Xd
4 0
odpowiedź