SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Woźniak p.o. dyrektora muzycznego Radia ZET, odchodzi Zbigniew Zegler

Obowiązki dyrektora muzycznego Radia ZET przejęła Agnieszka Woźniak. Pełniący poprzednio tę funkcje przez ponad rok Zbigniew Zegler rozstaje się ze stacją.

Agnieszka Woźniak pracuje w dziale muzycznym Radia ZET od 2010 roku. Najpierw była asystentką, a potem music programmerem.

Wcześniej była związana z Telewizją Polską, gdzie pełniła funkcje organizatora produkcji i specjalisty w sekretariacie programowym. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim.

Odchodzi Zbigniew Zegler

Poprzednio, od czerwca ub.r. dyrektorem muzycznym Radia ZET był Zbigniew Zegler. Obecnie odchodzi ze stacji za "porozumieniem stron".

Zelger prowadził też w Radiu ZET audycję „ZET ZET w Radiu ZET”. Od najbliższej soboty jej miejsce zajmie wydłużona audycja "Zet na punkcie muzyki".

Jesienią ub.r. Zbigniew Zegler dołożył do playlisty więcej poc-rocka z lat 80. i 90. XX-wieku. Wiosną muzyka stała się żywsza. Mimo tych zmian słuchalność spadła do najgorszego wyniku w historii. Według badania Radio Track od czerwca do sierpnia br. Radio ZET miało 11,8 proc. udziału w rynku słuchalności.

Powrót do Radia ZET

W latach 2015-2017 Zegler był gospodarzem „Koncert życzeń” w Radiu ZET Gold (obecnie to Meloradio). Od 2012 do 2015 roku Zbigniew Zegler był szefem muzycznym radiowej Jedynki, a wcześniej pracował m.in. jako music programmer w Viacom International Media Networks oraz w Grupie Radiowej Agory.

Z Radiem ZET rozstał się też właśnie redaktor naczelny Sławomir Assendi, jego obowiązki przejął Michał Celeda.

Pod koniec lipca br. zmienił się właściciel Eurozetu (do którego oprócz Radia ZET należą Antyradio, Meloradio i Chillizet) - Czech Media Invest sfinalizowała kupno 100 proc. udziałów firmy od Grupy Lagardere za 73 mln euro. W związku z transakcją do rady nadzorczej Eurozetu weszli członkowie zarządu Czech Media Invest.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Woźniak p.o. dyrektora muzycznego Radia ZET, odchodzi Zbigniew Zegler

55 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XxX
No nareszcie!! Kończy się ten kabaret
odpowiedź
User
oo
Gratuluję dla wszystkich którzy będą teraz pełnić obowiązki za tych cieniasów nieudaczników z którymi ktoś wreszcie robi porządek. Skupcie się na podniesieniu morale pracowników. Niech poczują wiatr dobrych zmian. Dużo uśmiechu, mało przepychanek, szczerość i otwartość. Skończcie z tajemnicami! I nade wszystko zachowajcie perspektywę radiowca a nie boga.
odpowiedź
User
XYZ
No nareszcie!! Kończy się ten kabaret


Kończy się jeden, zacznie drugi...
odpowiedź