SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agora przygotowała kampanię zachęcającą specjalistów do przeprowadzki na Pomorze

Pracownia_EB, agencja należąca do GoldenLine (Grupa Agora) przygotowała kampanię wizerunkowo-rekrutacyjną „Work-life balance? Pomorskie!", na zlecenie Agencji Rozwoju Pomorza i grupy lokalnych firm.

Article

Celem akcji „Work-life balance? Pomorskie!" jest zachęcenie specjalistów z innych regionów do przeprowadzki na Pomorze. Głównym elementem kampanii jest film przybliżający dzień z życia sześciorga pracowników lokalnych firm. Kamera towarzyszy im od wczesnego poranka do późnych godzin wieczornych, pokazując ich pracę, życie rodzinne i pasje.

W założeniach materiał ma przekonać widzów, że na Pomorzu szerokie możliwości zawodowe łączą się z niezwykłymi warunkami życiowymi – bogactwem przyrody, dobrą ofertą infrastrukturalną i kulturalną.

Uzupełnieniem komunikacji są artykuły w mediach tradycyjnych i serwisach internetowych oraz audycje radiowe. Działania promocyjne kierują do serwisu Live More Pomerania, należącego do Agencji Rozwoju Pomorza i poświęconego życiu oraz pracy w województwie pomorskim.

Kampania powstała dzięki współpracy Agencji Rozwoju Pomorza oraz pomorskich pracodawców, m.in. Adva Optical Networking, Arla Global SSC, Blue Media, Gibbs Hybrid, Intel, JYSK i Nordea.

Kampanię opracowała agencja employer brandingowa Pracownia_EB. Materiał wideo przygotowała agencja Flota Filmowa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agora przygotowała kampanię zachęcającą specjalistów do przeprowadzki na Pomorze

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
emeryt
Taki trochę nudnawy ten filmik....
9 10
odpowiedź
User
hehe
Taki trochę nudnawy ten filmik....


przecież parytety to kręcily
9 10
odpowiedź
User
Amator
nudnawy... ??? 😎 Work-Life-Balance,
dla mnie super
10 8
odpowiedź
User
Pankracy
Dobrze, że na Pomorze, a nie na Madagaskar.
10 8
odpowiedź