SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agora tworzy telewizję Metro. Logo podobne do „MetroCafe”

Agora ujawniła logo kanału telewizyjnego Metro, który jesienią br. uruchomi na ósmym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. Za dystrybucję stacji odpowiadać będzie firma Delegata.

Article

Logotyp kanału Metro (poprzednia nazwa Kiwi TV) wygląda bardzo podobnie jak logo bezpłatnej gazety Agory „Metro”, która we wrześniu ub.r. zmieniła nazwę na „MetroCafe”. Logo składa się po prostu z napisu Metro w kolorze czerwonym na białym tle. W znaku graficznym telewizji została jednak zastosowana inna czcionka niż w logo gazety.

Agata Staniszewska, rzecznik prasowa Agory, zastrzega, że jest to znak w wersji przejściowej. - Trwają jeszcze prace nad oprawą graficzną kanału - dodaje. Logo zostało stworzone przez firmę zewnętrzną, ale Agora nie ujawnia jej nazwy.

Kanał Metro ma emitować programy lifestylowe, dotyczące zdrowego stylu życia, promujące sport i aktywny wypoczynek. Jego dyrektor programową została Hanna Baka, Magdalena Błasiak-Bielińska jest dyrektorem ds. zakupów programowych, a Joanna Rathe - managerem ds. zakupów programowych.

Metro będzie nadawać na ósmym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. Stacja będzie dostępna też w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych - tam za jej dystrybucję odpowiadać będzie firma Delegata.

Agora w lutym br. zapowiedziała, że kanał Metro ruszy jesienią br.

Dołącz do dyskusji: Agora tworzy telewizję Metro. Logo podobne do „MetroCafe”

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jaś pyta
Czy Metro to będzie telewizja o kolei podziemnej przeznaczonej do transportu pasażerów ?
odpowiedź
User
Ares
Telewizja Metro będzie prezentowała jedynie słuszne, postępowe, nowoczesne, kosmopolityczne i liberalno-lewicowe poglądy Gazety Wybiórczej i KODu czyli tylko poglądy niewielkiej liczby Europejczyków mówiących po polsku.
odpowiedź
User
Dobra Zmiana
@Jaś wyjedź gdzieś ze swojej wsi bo żal patrzeć jak i się marnujesz za 30 gr za komentarz.

Logo takie sobie może wymyślą coś wow
odpowiedź