SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agora wśród najlepszych

... kolorowych drukarń gazetowych na świecie

Agora SA i Agora Poligrafia Sp. z o.o. uzyskały certyfikat Międzynarodowego Klubu Jakości Koloru Gazet 2002-2004. (International Newspaper Color Quality Club).W konkursie wzięło udział 156 drukarń gazetowych z całego świata. Członkami klubu mogło zostać 50 najlepszych.

Międzynarodowe jury oceniało gazety pobrane bezpośrednio z produkcji oraz testy jakości druku wykonane z form specjalnie przygotowanych przez INCQC. Program oceny zawierał między innymi ogólną ocenę koloru, jakość druku gazet oraz dokładność reprodukcji barw. Honorowe medale i certyfikaty członkowskie wręczone zostaną przedstawicielom firm 16 października 2002 roku w Barcelonie.

Certyfikat Color Quality Club otrzymała zarówno Agora, jak i Agora-Poligrafia. Cieszymy się, że obie firmy, startując w konkursie po raz pierwszy, sprostały najwyższym światowym wymogom jakości druku. To efekt przeprowadzonego w ubiegłym roku programu inwestycji poligraficznych Agory. Fakt, że nie jesteśmy jedynym polskim wydawcą, który otrzymał to wyróżnienie - o ile mi wiadomo członkiem Color Quality Club została również Rzeczpospolita i Super Express - świadczy o wysokich standardach obowiązujących na polskim rynku prasy -- powiedział Piotr Niemczycki, Dyrektor Generalny Wydawnictwa i Wiceprezes Zarządu Agory S.A..

Konkurs o członkostwo w Międzynarodowym Klubie Jakości Koloru Gazet odbywa się co dwa lata. W tym roku odbyła się jego piąta edycja. Ten elitarny klub został stworzony przez stowarzyszenie IFRA (INCA-FIEJ Research Association ), NAA (Newspaper Association of America) oraz PANPA (the Pacific Area Newspaper Publishers' Association).
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agora wśród najlepszych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl