SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ahold Polska uruchomił nową stronę internetową

Wszystkie spółki Aholda w Europie Środkowej (Ahold Polska, Ahold Czech Republic oraz Ahold Retail Slovakia) mają teraz jednolity design oraz podobne funkcje.

Strona Ahold Polska została całkowicie przebudowana. Na www.ahold.pl można poznać historię firmy, a także ponaddziesięcioletnią działalność handlową Aholda w Polsce, czy też przejrzeć aktualne oferty pracy i wysłać swoje CV. Jest też galeria zdjęć z możliwością ściągnięcia fotografii w różnych rozmiarach. Strona została wzbogacona o filmy pokazujące firmę i jej działalność, zarówno operacyjną, jak i społeczną („Dzień Przedsiębiorczości”).

– Nasza nowa strona to więcej aktualności, więcej informacji z życia firmy – mówi Dominika Kosman, Menedżer ds. Komunikacji i PR Ahold Polska. – Przygotowaliśmy osobne sekcje dla naszych partnerów biznesowych: dostawców, najemców, deweloperów, obecnych i przyszłych pracowników.

Centrum prasowe to dział przeznaczony specjalnie dla dziennikarzy, w którym oprócz namiarów na rzecznika prasowego znajdują się najbardziej aktualne informacje prasowe oraz inne materiały przydatne w pracy dziennikarza. – Warto zwrócić uwagę na sekcję Społeczna Odpowiedzialność, w której przedstawione są akcje edukacyjne, charytatywne i inne, które pokazują, w jaki sposób Ahold aktywnie włącza się w życie lokalnych społeczności i angażuje się w rozwój młodzieży – podkreśla Dominika Kosman.

Specjalną zakładkę poświęcono Ahold Back Office Services – środkowoeuropejskiemu centrum usług księgowych, które działa w Krakowie od sierpnia 2005 roku.

W tym samym czasie nową twarz zyskały również strony internetowe supermarketów Albert (www.albert.pl) oraz hipermarketów Hypernova (www.hypernova.com.pl), którymi Ahold Polska zarządza.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ahold Polska uruchomił nową stronę internetową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl