SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Akademia Sukcesu Amiki

PEPPERMINT współtworzy Akademię Sukcesu Amiki

Agencja PEPPERMINT wspólnie z Działem Marketingu Strategicznego Amica Wronki S.A. przygotowała Akademię Sukcesu Amiki - platformę komunikacyjną, której celem jest budowanie długotrwałych relacji ze sprzedawcami sprzętu AGD. Pierwszym etapem tego programu jest wprowadzenie profesjonalnego systemu szkoleń dla sprzedawców. Do nich także skierowany jest rozpoczynający się 15 maja konkurs sms-owy. Akademia Sukcesu to kolejny projekt przygotowywany przez PEPPERMINT w ramach kampanii btl dla marki Amica.

Pierwszy program w ramach Akademii Sukcesu Amiki to cykl szkoleń o różnej tematyce i czterech poziomach zaawansowania. W następujących po sobie etapach "Podstawy sukcesu", "Ekspert AGD", "Lider sprzedaży", "Panel handlowców" uczestnicy zdobywają wiedzę na temat asortymentu, serwisu i samej firmy oraz uczestniczą w szkoleniach z zakresu technik handlowo-marketingowych. Laureaci, którzy dostaną się na najwyższy poziom szkoleń - "Panel handlowców" mają szansę uczestniczyć w opiniowaniu wprowadzanych na rynek, nowych produktów Amica. Na zakończenie każdego etapu uczestnicy otrzymują specjalne dyplomy. Szkolenia są prowadzone przez ekspertów firmy, a na wyższych poziomach także przez wykładowców Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Renomowana uczelnia ekonomiczna autoryzowała zakres programowy Akademii Sukcesu wysoko oceniając trafność koncepcji marketingowej.

15 maja w ramach Akademii Sukcesu rozpoczyna się konkurs sms-owy. Biorący w nim udział sprzedawcy mają możliwość znalezienia się na III poziomie Akademii Sukcesu, bez konieczności przechodzenia przez dwa pierwsze, a tym samym wziąć udział w prestiżowym szkoleniu z zakresu technik sprzedaży. W konkursie należy poprawnie odpowiadać na przesyłane sms-em pytania dotyczące sprzętu Amiki. O szczegółach programu informują specjalne foldery i książeczki konkursowe. Celem działań w ramach Akademii Sukcesu jest ustanowienie trwałej, profesjonalnej więzi z zespołem fachowców - sprzedawców sprzętu Amiki w terenie, poszerzenie ich wiedzy na temat asortymentu, serwisu i firmy Amica Wronki. Ponad to stworzenie każdemu z aktywnych sprzedawców możliwości ciągłego rozwoju zawodowego i osiągnięcia wymiernych sukcesów w sprzedaży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Akademia Sukcesu Amiki

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl