SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Akcja promocyjna NGC

W październiku 2004 National Geographic Channel przeprowadza akcję promocyjną wspólnie z wieloma operatorami polskich sieci kablowych

Przez cały miesiąc kanał NG będą mogli oglądać wszyscy abonenci wybranych sieci - także ci korzystający do tej pory z pakietu podstawowego.

Kanał National Geographic można w tej chwili odbierać w ponad 2 milionach domów na terenie całej Polski. Jest on dostępny w ofercie Cyfry+, UPC Telewizji Kablowej, dzięki sieci Multimedia czy Poznańskiej Telewizji Kablowej - a także ofercie wielu innych operatorów na terenie całego kraju. Wspomniani operatorzy (jak również wielu operatorów systemów małego i średniego zasięgu) wezmą udział w akcji promocyjnej, dzięki której sygnał kanału NG udostępniony zostanie abonentom najniższych pakietów sieci. Zarówno operatorzy jak i nadawca są przekonani, że miesięczny dostęp do kanału zachęci widzów do zmiany pakietu na wyższy.

Przez cały październik będzie także trwała intensywna akcja reklamowa promująca ofertę NGC. Przez cały miesiąc będzie można usłyszeć spoty reklamowe kanału na antenie  wielu polskich rozgłośni radiowych, ukażą się też reklamy prasowe i konkursy skierowane do widzów kanału.

National Geographic Channel to kanał telewizyjny proponujący widzom inteligentną rozrywkę. Widzowie kanału to ludzie ciekawi świata - dzięki wspaniałym filmom dokumentalnym mogą z bliska przyglądać się pracy naukowców, podróżników i odkrywców współpracujących z Towarzystwem National Geographic (są wśród nich takie sławy jak odkrywca wraku Titanica Robert Ballard, dyrektor egipskiej Służby Starożytności Zahi Hawass, czy himalaista Sir Edmund Hillary, pierwszy zdobywca Mount Everestu). Propozycja programowa kanału tworzona jest w oparciu o wybitną znajomość zarówno technik filmowych, jak i najnowszych badań: twórcy kanału czerpią z ponad stuletnich doświadczeń Towarzystwa National Geographic, najstarszej na świecie organizacji zajmującej się popularyzacją nauki. Programy NGC poświęcone są m.in. ekspedycjom i podróżom, osiągnięciom naukowym (choćby najnowszym zdobyczom kryminalistyki czy medycyny), ochronie środowiska naturalnego, kulturom całego świata, archeologii (także podwodnej) czy zjawiskom naturalnym.

National Geographic Channel dociera do ponad 200 milionów gospodarstw domowych na całym świecie, dostępny jest w 150 krajach, ma 26 wersji językowych (oprócz języków europejskich dostępne są wersje tak egzotyczne jak tamilska, mandaryńska czy hindi; ostatnio kanał w swojej wersji językowej zaczęli oglądać widzowie w Bułgarii). Swoją działalność NGC rozpoczął w roku 1997 - jako pierwsi mogli go odbierać widzowie w Wielkiej Brytanii, Skandynawii i Australii. Obecnie, dzięki swoim udziałowcom, NGC wnosi znaczący wkład w rozwój badań naukowych, prowadzenie ekspedycji i działań edukacyjnych prowadzonych przez Towarzystwo National Geographic.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Akcja promocyjna NGC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl