SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aktywna seniorka poleca rentę dożywotnią w nowej kampanii Funduszu Hipotecznego Dom

W drugi dzień świąt startuje nowa kampania telewizyjna Funduszu Hipotecznego Dom, której bohaterką jest aktywna seniorka korzystająca z uroków życia dzięki rencie dożywotniej. Realizują ją  Studio Moff Oskar Nowak i dom mediowy Codemedia.

Article

W ostatnich latach w kampaniach reklamowych Funduszu Hipotecznego Dom (jedna z ostatnich była prowadzona w lutym br.).  występowali jego prawdziwi klienci – zarówno w spotach telewizyjnych emitowanych w telewizji, jak i w bardziej obszernych filmikach promowanych w innych kanałach komunikacji. W social mediach, na YouTube i na swojej stronie internetowej firma również stawiała na rozszerzone wersje wywiadów z prawdziwymi klientami, a paradokumentalna forma filmów stanowiła uwiarygodnienie usługi. Była też dużą dawką wiedzy na temat renty dożywotniej i procedury jej przyznania.

- Takie podejście spełniało nie tylko funkcję informacyjną, ale również edukacyjną. Hipoteka odwrócona jest obecna na polskim rynku od dziesięciu lat, ale wciąż jest uznawana za rozwiązanie relatywnie nowe - tłumaczy Robert Majkowski, prezes Funduszu Hipotecznego Dom.

Nacisk na wizerunek

W nowej kampanii firma stawia na wizerunek oraz kładzie silniejszy akcent na spójny, przejrzysty przekaz na temat renty dożywotniej. W nowych reklamach widzimy ambasadorkę renty dożywotniej, którą została aktywna, ciekawa życia kobieta w wieku około 65 lat, która po przejściu na emeryturę chce zachować dotychczasowy standard życia, a więc móc sobie pozwolić nie tylko na codzienne wydatki, ale również przyjemności, rozwijanie pasji, spotkania ze znajomymi, podróże.

- Zależało nam, by bohaterka naszej reklamy była typem kobiety, z którą seniorzy będą chcieli się identyfikować, a więc samodzielną, otwartą na świat, towarzyską i zadbaną.  Jednocześnie nie odbiegającą zbyt mocno od polskiej rzeczywistości – mówi Piotr Jakubowski, marketing manager w Funduszu Hipotecznym Dom.

Kampania reklamowa Funduszu Hipotecznego DOM będzie prowadzona do końca stycznia 2019 roku w wybranych stacjach telewizyjnych oraz w internecie.

Koncept kampanii został opracowany wewnętrznie,  produkcją filmu i sesji zdjęciowej do kampanii zajęło się Studio Moff Oskar Nowak, a media zaplanował dom mediowy Codemedia.

Dołącz do dyskusji: Aktywna seniorka poleca rentę dożywotnią w nowej kampanii Funduszu Hipotecznego Dom

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl