SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Akumuluj' Broker FM

Millennium DM nadal rekomenduje 'akumuluj' dla Brokera FM, wycena 153,3 zł.

Millennium Dom Maklerski w raporcie z 17 sierpnia podtrzymał rekomendację „akumuluj” dla Brokera FM, ustalając cenę docelową dla akcji spółki na 153,3 zł.

W dniu wydania raportu kurs akcji Brokera FM wynosił 132 zł, a w środę za akcję spółki płacono 133 zł, po wzroście o 2,3 %.

„Spółka podała bardzo dobre wyniki kwartalne, poprawiła marże na każdym poziomie. Wzrost sprzedaży o 10,5% jest głównie wynikiem wzrostu cen a nie wolumenów. Nasycenie reklam na antenie radia pozostało bez zmian. RMF FM utrzymało pozycję lidera na rynku reklamy radiowej jak i rynku słuchalności w Polsce. Spółka dynamicznie rozwija sieć RMF MAXXX, obecnie funkcjonuje łącznie 13 stacji” – czytamy w raporcie Millennium DM.

„Z uwagi na uzyskane wysokie marże w pierwszej połowie 2006 roku jak również dobre perspektywy dla branży i zapowiadany rozwój w zakresie mediów elektronicznych, podwyższyliśmy prognozę rentowności i wyników spółki. Biorąc pod uwagę różnicę naszej wyceny i kursu giełdowego, rekomendujemy akumulowanie walorów spółki” – czytamy dalej.

Millennium DM prognozuje, że Broker FM wypracuje 26,4 mln zł zysku netto w 2006 roku, a w kolejnym roku 29,7 mln zł zysku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Akumuluj' Broker FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl