SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Alcatel-Lucent Enterprise: Matthieu Destot szefem sprzedaży i marketingu, Nicolas Brunel na czele rozwiązań komunikacyjnych

Matthieu Destot został mianowany szefem globalnego działu sprzedaży i marketingu, a Nicolas Brunel stanie na czele działu rozwiązań komunikacyjnych w firmie Alcatel-Lucent Enterprise (ALE).

Od lewej: Matthieu Destot i Nicolas BrunelArticle

Matthieu Destot obejmie w Alcatel-Lucent Enterprise stanowisko wiceprezesa globalnego działu sprzedaży i marketingu. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu zarówno marketingiem i sprzedażą, jak też innymi działami przedsiębiorstwa. Ostatnio przekształcił dział rozwiązań komunikacyjnych, ALE odnotowało wzrost w konkretnych segmentach rynku oraz wdraża nowe modele biznesowe. Wcześniej, jako szef działu sprzedaży we Francji oraz w regionie APAC, osiągnął znaczny wzrost przychodów i udziału w rynku.

Destot zastąpi Jana Zuurbiera, który pozostanie w ALE jako członek zarządu odpowiedzialny za planowanie strategiczne i wyznaczanie kierunków rozwoju firmy.

Nicolas Brunel, który wcześniej kierował w Alcatel-Lucent Enterprise jednostką produktów dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz pionów branżowych w dziale rozwiązań komunikacyjnych, zastąpił Destota na stanowisku wiceprezesa działu rozwiązań komunikacyjnych. Brunel ma ponad 16 lat doświadczenia w branży telekomunikacyjnej, a jako szef globalnego działu obsługi klienta ALE zdobył międzynarodowe doświadczenie w zakresie usług dla przedsiębiorstw i obsługi klienta.

Matthieu Destot i Nicolas Brunel będą członkami kierownictwa wykonawczego, podlegającymi dyrektorowi generalnemu, Jackowi Chenowi.

Dołącz do dyskusji: Alcatel-Lucent Enterprise: Matthieu Destot szefem sprzedaży i marketingu, Nicolas Brunel na czele rozwiązań komunikacyjnych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl